FCI Levadia treenerite tiimiga liitus serblane Marko Savić

FCI Levadia esindusmeeskonna treenerite tiimiga liitus abitreener Marko Savič. 36-aastane serblane oli FCI Levadia esindusmeeskonna abitreener ka aastatel 2018-2019 kui meeskonda juhendas tema kaasmaalane Aleksandar Rogić. “Olen väga õnnelik, et saan taas Eestis ja FCI Levadias treeneritööd teha, mulle väga … Loe edasi

FCI Levadia naaseb Tartust 1:1 viigiga JK Tammeka vastu

Premium Liiga XVI voorus tegi FCI Levadia võõrsil Tartu JK Tammekaga 1:1 viigi. FCI Levadia jaoks algas kohtumine tegelikult kenasti, sest kümnendal minutil mindi Gando tabamusest juhtima, aga 63. minutil õnnestus Mihhail Slaštševil viigistada. Tartu lõpteas mängu kümnekesi, sest 82. … Loe edasi

FCI Levadia kohtub pühapäeval Tartus JK Tammekaga

Premium Liiga XVI voorus kohtub FCI Levadia pühapäeval, 9. augustil kell 19:00 Tartu Tamme staadionil JK Tammekaga. Mängu näitab otsepildis Soccernet.ee Vastamisi lähevad tabeli kolmas ja kuues meeskond, kelle esimene omavaheline mäng A. Le Coq Arenal lõppes 2:2 viigiga. FCI … Loe edasi

FCI Levadia U21 võõrustab laupäeval Maardu Linnameeskonda

FCI Levadia U21 võõrustab Esiliiga XVI vooru mängus laupäeval, 8. augustil kell 19:00 Maarjamäel Maardu Linnameeskonda. Maardu Linnameeskond on 34 punktiga Esiliiga liider, FCI Levadia U21 18 punktiga seitsmes. Hooaja esimese omavahelise mõõduvõtu Maardus võitis kodumeeskond tagajärjega 1:0. FCI Levadia … Loe edasi