Naiste Meistriliiga avavoorus kohtuvad FC Levadia ja FC Lootos

Laupäeval, 31. märtsil alustavad Naiste Meistriliiga naiskonnad järjekordset hooaega.

Kohtumiste eel allkirjastavad kõikide naiskondade kaptenid ausa mängu plaadi. Sellega kinnitavad naiskonnad publikule ja laiemale avalikkusele, et mängitakse ausalt ning üheskoos võideldakse selle nimel, et valemängijad jalgpallist välja tõrjuda.

Hooaja esimene mäng peetakse Punase tänava jalgpallihallis staadionil kui eelmisel aastal kolmanda koha teeninud FC Levadia võõrustab Põlva FC Lootost. FC Lootose saagiks jäi eelmisel hooajal seitsmes koht ning tänu võidule üleminekumängudel kindlustati koht Meistriliigas ka uueks hooajaks.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov läheb hooaja algusele vastu positiivsete mõtetega: “Ootame naiste Meistriliiga uue hooaja algust suure põnevusega. Suutsime oma naiskonna põhituumiku säilitada ning samuti liitusid meiega mõned uued noored jalgpallurid. Samuti teeme algaval hooajal koostööd Saku Sportingu naiskonnaga, kellest sai meie duubel. Loomulikult soovime uut hooaega positiivselt alustada. Mäng Põlva FC Lootosega tuleb kindlasti väga huvitav ja haarav, üritame oma võimalused hästi ära kasutada ja kolme punktiga liikvele minna.”

Poolkaistja Laura Jaansen kutsub inimesi mängule: “Ma arvan, et Põlva FC Lootos on hooaja esimeseks punktide peale madistamiseks hea vastane. Tuleb kindla peale maru mäng, kuid mis ma siin detailidesse ikka laskun. Osavõtt pole tingimata obligatoorne, aga lihtsalt kahju, kui heast asjast ilma jäädakse – nii mõnigi meie omadest lubas väravaid lüüa.”

Mängu kohtunikuks on Andres Jahimaa, teda abistavad Ilona Kirst ja Valeria Tšumakova.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner