FCI Levadia jalgpallikool

Mis on FCI Levadia jalgpallikool?

 • Foto: Katariina Peetson

  Foto: Katariina Peetson

 • Foto: Katariina Peetson

  Foto: Katariina Peetson

Tere tulemast FCI Levadia jalgpallikooli. See on koht, kus kirg jalgpalli vastu on väga suur, mis aitab muuta Sinu jalgpalli oskusetpagasi professionaalseks. Meie missiooniks on arendada ja kasvatada jalgpallureid nii põhimeeskonna kui ka rahvuskoondise jaoks. Oleme uhked selle üle, et meie jalgpallikool põhineb rikkalikul rahvusvahelisel kogemusel, kus ühendatakse parimad teadmised ja praktikad erinevatest riikidest ühte kohta – meie jalgpallikooli.

 

Meie juures töötavad professionaalsed, andekad ja motiveeritud treenerid parimatest jalgpallimaadest ning kohalikud spetsialistid. Meie akadeemial ja jalgpallikoolil on selge struktuur ja mitmeaastane arengukava, rakendades kaasaegseid ressursse ja tehnoloogiaid, et anda meie jalgpalluritele parim jalgpalliharidus.

 

Me loome huvitavaid arenguprogramme lastele, korraldame rahvusvahelisi turniire, laagreid, treeninglaagreid ning osaleme erinevatel turniiridel aastaringselt. Meie peamine eesmärk on ehitada üles Eesti riigi parim jalgpallikool, kus kasvatada konkurentsivõimeliste jalgpallurite põlvkondi, kes suudavad Euroopa areenidel edukalt hakkama saada. Oleme kirglikud Eestis jalgpalli arendamises ja püüame tugevdada meie esindusmeeskonna, kes on kümnekordne Eesti meister, positsioone oma kasvandikega. Liitu meiega ja saavutame koos väljapaistvaid tulemusi jalgpallimaailmas!

Liitu meiega!

Meie treenerid

Kontaktid ja staadionid

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saan liituda Levadia kooliga või akadeemiaga?

Levadia noormängijana liitumiseks võta ühendust dmitri.skiperski@fcilevadia.ee

Kuidas saan Levadia noormängijana Levadia esindusmeeskonna mängudele?

FCI Levadia noormängijad saavad FCI Levadia kõikidele kodumängudele hooajakaardiga, mida neil on võimalik klubilt seotada 10€ eest. Rohkem infot lauri@fclevadia.ee

KÜSIMUS

Võta meiega ühendust

  Siin on Sul võimalus meiega ühendust võtta ning küsida lisaküsimusi või selgitada tekkinud probleemi.

  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner