FCI Levadia U21 naasis Tartust napi kaotusega

FCI Levadia sõitis 21. aprillil külla Tartu JK Welcole ning naasis sealt 2:3 kaotusega. Esimesed minutit sai kirja ka Henri Järvelaid, kes on ACL vigastusega olnud eemal üle 9 kuu.

FCI Levadia sõitis pühapäeval, 21. aprillil külla Tartu JK Welcole ning tuju oli enne mängu hea, sest eelmine kohtumine võideti Henri Käbliku kübaratrikist 3:0. Seekord oli kaasas ka esindusmeeskonna mängija Henri Järvelaid, kes liitus meeskonnaga eelmise aasta suvel, kuid pole oma minuteid veel kirja saanud, kuna sai esimestel treeningutel raskelt vigastada ning oli väljakult eemal üle 9 kuu. Henri Järvelaid tegi kaasa vaid esimese poolaja, kuid algus seegi. Samm-sammult.

Külalisvõistkond Levadia U21 kaotas esimese poolaja 0:2 ning teisel poolajal jäädi kiiresti 0:3 kaotusseisu. Esimene värav löödi tagasi mängu 64. minutil ning kaotusseis suudeti minimaalseks viia 79. minutil, kuid järelkasvuvõistkonnal rohkemaks jõudu polnud. Väravad said kirja Maksimilian Skvortsov ja Nikita Vassiljev.

Levadia U21 ootab ees järgmine kohtumine 27. aprillil, kui minnakse külla FC Tallinna võistkonnale, kellel pole varasema nelja mängu jooksul kordagi kaotatud – kaks võitu ja kaks viiki.

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee (2023)