FC Levadia naiskond kohtub JK Tallinna Kaleviga

Naiste Meistriliigas toimub laupäeval XVI voor kui saab näha põnevaid vastasseise. Omavahel kohtuvad tabeliliidrid Pärnu JK – FC Flora ning järgmistel kohtadel asuvad FC Levadia – Tallinna Kalev.

FC Levadia ja JK Tallinna Kalevi kohtumine algab Maarjamäe jalgpallikeskuse muruväljakul kell 13:00.

FC Levadia on hetkel tabelis turvaliselt hoidmas kolmandat kohta, kui 15 mänguga on kogutud 30 punkti. Nende selja taga on ainsaks jälitajaks just JK Tallinna Kalev, kes jääb 12 punkti kaugusele.

Senised kaks omavahelist kohtumist hooajal on lõppenud Levadia eduga. Esmalt võeti koduväljakul 2:0 võit ja seejärel alistati Kalev 4:2. Eelmise vooru järel lahkus Levadiast aga nende ja ühtlasi ka liiga suurim väravakütt Vlada Kubassova, kes siirdus klubijalgpalli mängima Itaaliasse.

FC Levadia naiskonna peatreener Maksim Rõtškov: “Valmistume väga haaravaks ja võitluslikuks mänguks tugeva vastasega. Anname endast parima, et kolm punkti koju jätta.”

FC Levadiakaitsja Birjo Rasmussen: “Eelmisel nädalal jätsime hüvasti oma ühe võtmemängijaga, kelle lahkumine mõjutab kindlasti meie edasist hooaega. Peame keskenduma olemasolevale koosseisule. Kuigi Kaleviga lahutab meid 12 punkti ning oleme mõlemad omavahelised mängud võitnud, ei saa vastast alahinnata. Tekitame tihti iseendale väljakul probleeme, peame mängima kindlamalt ja lihtsamalt. Kalev on alati leidnud viise, kuidas kasutada meie nõrkusi enda kasuks. Tuleb põnev lahing, sest juttude järgi on ka neil mõni mängija koosseisust puudu. Kolm punkti jäävad Maarjamäele, kui mängime ühtse tiimina ja kõik annavad endast 100%.”

Mängu peakohtunikuks on Dmitri Kirilov, teda abistavad Andrei Petrov ja Margus Leedo.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner