FCI Levadia U21 meeskonna uus peatreener on Ivan Stojković

FCI Levadia U21 uue peatreenerina asus tööle 33-aastane serblane Ivan Stojković (sündinud 24.09.1989). FCI Levadia reservvõistkonna abitreeneriks nimetati Nikita Andrejev ja füüsilise ettevalmistuse treeneriks Dmitri Kovtunovitš, väravavahtide treenerina jätkab Ain Tammus.

FCI Levadia U21 senine peatreener Robert Sadovski jätkab FCI Levadia U19 noortemeeskonna juhendajana.

Enne FCI Levadiaga liitumist töötas Stojković kaks aastat Serbia klubi FK Rudar Kostolac U19 noortemeeskonna peatreenerina. Lisaks on Stojković töötanud videoanalüütikuna Saudi Araabias Al-Nassr Riyadh ja Horvaatias HNK Hajduk Split II võistkondade juures. Stojkovići viimased kaks aastat möödusid OFK Bačka U19 võistkonna ning OFK Bačka esindusvõistkonnna peatreeneri ning abitreeneri rollides. Ivan Stojković omab UEFA A litsentsi.

“Tere FCI Levadia kogukond! Ma olen uhke, et saan liituda klubiga, mis on pika ja eduka ajalooga, hästi organiseeritud ja omab häid tingimusi kvaliteetse töö tegemiseks. Arvan, et see on suur samm edasi minu karjääris ja olen väga tänulik selle eest. Esindusvõistkonna peatreener Marko Savić kutsus mind klubisse ning ma olen väga õnnelik, et saan liituda sellise suurepärase klubiga nagu FCI Levadia,” ütles Stojković.

“Olen siin, et viia ellu midagi erilist. Olen saanud duubelvõistkonnaga ühe treeningu teha ning olen nii meeskonna kui staffi professionaalsuse ja tööka iseloomuga rahul ja usun, et koostöö saab olema väga hea,” lisas serblane.

“Ma ei ole Eestit ja Tallinnat veel nii palju näinud, kuid see, mis on silma hakkanud meeldib mulle väga. Elan vanalinna lähedal ja paljud on mul soovitanud seda kindlasti lähemalt vaatama minna – kasutan seda võimalust esimesel võimalusel! Ausalt öeldes ei teadnud enne siia tulekut Eestist palju, kuid Savić lubas mulle, et ma kindlasti naudin siin olemist ja ma usun teda”, sõnas Stojković.

“Üritame oma klubi professionaalust kasvatada ja leidsime uue spetsialisti Serbiast. Soovime, et meie mängijad saaksid head ning professionaalset tagasisidet, mis on jalgpalluri arenguks hädavajalik. Soovime Ivanile palju edu ja kordaminekuid,” ütles FCI Levadia spordidirektor Tarmo Kink.

Foto: FCI Levadia

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner