Mõlemad Levadia A-koondislased teenisid mänguminuteid

Eesti A-koondis kohtus oktoobrikuises koondiseaknas esmalt kodus 13. oktoobril Aserbaidžaaniga ning 17. oktoobril Tai Kuningriigi rahvuskoondisega. Mõlemad Levadia koondislased teenisid selles aknas mänguminuteid.

Levadia kapten Rasmus Peetson mängis nii Aseribaidžaani kui ka Tai koondise vastu, mängides mõlemad kohtumised algusest lõpuni. Meie esikinnas Karl Andre Vallner jälgis esimest mängu pingilt, kuid sai kirja 90 minutit Tai koondise vastu. Eesti koondis kaotas 2-0 Aserbaidžaanile ning tegi 1-1 viigi Taiga.

Karl Andre Vallner (mustas) ja Rasmus Peetson (Vallneri vasakul käel) algrivistuses enne maavõistlust Tai koondisega. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Levadia esindusvõistkonnast olid noortekoondiseid esindamas veel Murad Veiljev ja Nikita Vassiljev, kes vastavalt esindasid Aserbaidžani U21 koondist ja Eesti U21 koondist. Veiljev mängis koondisepausil kokku 158 minutit, teenis ühe penalti oma võistkonna kasuk,s mis jäi realiseerimata ning võtsid vastu 0-1 kaotuse Põhja-Iirimaalt ning võitsid 3-2 Luksemburgi. Nikita Vassiljev kohtus Poola eakaaslastega ning Poolas tuli vastu võtta kindel 5-0 kaotus. Nikita teenis 63. mänguminutit. Eesti U21 pidas vaid ühe sõpruskohtumise, kuna Iisraelis puhkes sõjaline konflikt, jäi Iisraeli eakaaslastega mäng ära.

Koondisepaus on selleks korraks läbi ning on aeg keskenduda Premium liigale. Järgmine kodumäng juba sellel laupäeval, 21. oktoobril kell 17:00. Oma 25. sünnipäeval võõrustame A. Le Coq Arenal Tartu JK Tammekat. Piletid on leitavad Piletitaskust ning mängupäeval staadionil.