FCI Levadia kaotas FC Kuressaarele 2:1

FCI Levadia kaotas Premium liiga 24. vooru kohtumises FC Kuressaarele võõrsil 2:1.

FCI Levadia alustas mängu väga mannetult ning juba viiendal minutil läks Kuressaare juhtima, kui värava lõi Männilaan. Olukord läks veel hullemaks 23. minutil, kui omavärava lõi Heitor. Poolajale läks FCI Levadia 0:2 kaotusseisus. Teisele poolajale tuldi vihasemalt, kui rohesärgid omasid mitmeid võimalusi, kuid palli sisse ei saadud. Alles 83. minutil said rohesärgid väravale pihta, kui Nikita Vassiljevi tsenderduse lõi väravaks Bourama Fomba. Kahjuks jäi sellest aga väheks ning FCI Levadia pidi tunnistama Premium liiga hooaja teist kaotust.

FCI Levadia saab vigade paranduse teha juba tuleval laupäeval, kui koduväljakul kohtume hetkel tabelis kolmandat kohta hoidva Tallinna Jalgpalliklubi Kaleviga. Kohtumine A.Le Coq Arenal algab 19:00. Sooduspiletid põnevuskohtumisele leiad Piletitaskust: https://www.piletitasku.ee/et/event/2183

FCI Levadia perepäev toimub 16. septembril, kui A.Le Coq Arena parklas on avatud festivaliala erinevate ägedate mängude ja showga. Õhtu kulmineerub FCI Levadia ja Paide Linnameeskonna vahelise Premium liiga kohtumisega. Piletid sellele mängule ilmuvad Piletitaskusse sel nädalal!