Viimane võimalus! FCI Levadia üritab Nõmme Kalju needust murda

Laupäeval kell 16.00 pannakse pall mängu aga A. Le Coq Arenal, kus FCI Levadia võõrustab Premium Liiga eelviimase vooru mängus Nõmme Kaljut. Kuna kummalgi meeskonnal enam liider FC Florat püüda pole võimalik, võideldakse omavahel hõbemedali nimel. Hetkel on FCI Levadial 77 ning Kaljul 76 punkti, seega edu korral võib FCI Levadia üks voor enne hooaja lõppu teise koha kindlustada.

Kaks meeskonda kohtusid viimati omavahel 23. oktoobril kui Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis teenis 2:1 võidu Kalju. Ka laiemas plaanis on viimastel hooaegadel omavahelistes duellides edukam olnud Kalju – Premium liiga raames suutis Levadia Nõmme meeskonnalt kolm punkti võtta viimati 2017. aasta augustis. Käimasoleval hooajal on FCI Levadial omavahelistest liigamängudest ette näidata 0:0 viik Lillekülas ning kaks 1:2 kaotust Hiiul.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Kui teaksime, miks Kalju meie omavahelised mängud järjekindlalt enda kasuks kallutab, siis oleksime neid juba võitnud. Neil on mingi x-faktor, mis tuleb neil paremini välja kui meil. Tavaliselt on meie statistilised näitajad paremad, kuid nimetatud faktor kallutab tulemuse Kalju kasuks. Jalgratast me leiutama ei hakka – meeskonnas valitseb suurepärane atmosfäär ning selle abil loodame laupäeval võita!”

FCI Levadia poolkaitsja Rasmus Peetson: “Kalju on meid ületanud tahtejõuga, eriti mängude lõpus ning distsiplineeritud kaitsetööga. Seekord üritame oma värava puhtana hoida ja ise vähemalt ühe ära lüüa.”

FCI Levadia poolel kannavad mängukeeldu Joao Morelli, Bogdan Vaštšuk ja Kirill Nesterov.

FOTO: Jana Pipar

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner