FCI Levadia alistas Tallinna Kalevi ja jätkab liidrina!

FCI Levadia alistas Premium liiga 31. vooru kohtumises võõrsil  Tallinna Jalgpalliklubi Kalevi 2:1!

FCI Levadia jäi küll 1:0 kaotusseisu, kui Kalevi eest oli penaltist täpne Teeväli. FCI Levadia meeskond aga näitas sisu ning tuli mängu tagasi 75. minutil, kui oma esimese värava FCI Levadia särgis lõi brassiillane Joao Pedro, kes keerutas karistuslöögist palli Kalevi ristnurka, seis 1-1!

Hooaja lõppfaasis heasse hoogu tõusnud Felipe Felicio lõi kõigest neli minutit hiljem värava, kui paremalt äärelt söödu andnud Mark Oliver Roosnupu löögi suunas Felicio Kalevi võrku, seis 2-1!

FCI Levadia jätkab tabeliliidrina, FC Flora kohe meie kannul. Mõlemal võistkonnal on sama palju punkte, kuid omavaheliste mängud annab liidrikoha FCI Levadiale!

Nüüd ootab Premium liigat ees koondisepaus, sest Eesti A-koondis läheb kodumurul vastamisi Aserbaidžaani koondisega ja siis Tai koondisega. Premium liiga naaseb 21. oktoobril, kui FCI Levadia võõrustab Tartu JK Tammekat. FCI Levadia peab ühtlasi tollel kohtumisel oma 25. sünnipäeva. Ootame kõiki FCI Levadia 25. sünnipäevale ja olulisele mängule Tartu JK Tammeka vastu!