FCI Levadia võitis koduväljakul FC Kuressaaret

FCI Levadia mängis täna ära Premium liiga 8.vooru kohtumise FC Kuressaarega ning võitis mängu 1-0. Sportland Arenal oli täna kohal 198 inimest.

Terve mängu domineeriv olnud ning võimalusi loonud kodumeeskond jõudis sihile mängu 75. minutil kui Marko Putinčanini ja Bogdan Vaštšuki heast kokkumängust pani peaga palli võrku Zakaria Beglarišvili.

FCI Levadia Vladimir Vassiljev ETV otseülekandes: “Esimese poolaja järel tegime kiire analüüsi, vaatasime videolt, kus on murekohad. Me ei toimetanud üldse nii palju palle karistusalasse nagu pidanuks, seetõttu tegime ka muudatusi.”

“Viisime Zaka [Beglarišvili] pigem vasakule, et ta saaks vasaku jalaga cross‘ida ja [Bogdan] Vaštšuki paremale. Suunasime tähelepanu rohkem sellele, et saaksime äärtest üks-ühele olukordi ja toimetaksime rohkem palle karistusalasse,” ütles Vassiljev.

“Me usume alati lõpuni – oleme sel hooajal löönud päris palju väravaid viimastel minutitel. Kui vaadata meie statistikat, siis enamasti löömegi väravaid just 75-90 minuti vahemikus,” sõnas peatreener.

“Murekohti eriti ei olnud, aga pinge oli ikka sees – Kuressaare lööb palju pikka palli ja protsent sellega [kaitsefaasis] eksida on väga suur,” leidis Levadia loots. “Kui nad hoiavad terve mängu 0:0 ja löövad pikka palli, siis keskkaitsjate jaoks on see muidugi murekoht, aga arvan, et väärisime seda võitu ja see tõi ka tulemuse.”

Telemängu parimaks valiti võiduvärava löönud Zakaria Beglarišvili.

“Kui tuleb selline tsenderdus, nagu Bodja Vaštšuk täna pani, siis muidugi ma löön. Eelmisel aastal lõin ka paar tükki. Olen alati valmis – sel aastal juba teine peaga värav. Tsenderdused on väga head!” ütles väravaautor Zakaria Beglarišvili.

FCI Levadia mängib Premium liigas juba tuleval kolmapäeval, mil sõidetakse piirilinna lahingut andma Narva Transi vastu. Kohtumine Narva Kalev-Fama staadionil algab 19:00.

17. aprillil kell 17.15 Sportland Arenal

Tallinna FCI Levadia – FC Kuressaare 1:0 (0:0)
75. Zakaria Beglarišvili

Väravasöödud: 75. Bogdan Vaštšuk
Hoiatused: 85. Mark Oliver Roosnupp
Mänguolud: +7, vahelduv pilvisus, kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 198Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Silver Sepp, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Rasmus Maalinn

Levadia: Karl Andre Vallner, Maksim Podholjuzin (72. Rasmus Peetson), Brent Lepistu, Milan Mitrovic, Artur Pikk (66. Frank Liivak), Marko Putincanin, Bogdan Vaštšuk, Artjom Štšedrõi (54. Oleksi Hoblenko), Zakaria Beglarišvili, Robert Kirss (54. Mark Oliver Roosnupp), Liliu.
Varus: Artur Kotenko, Rasmus Peetson, Frank Liivak, Mark Oliver Roosnupp, Markus Jürgenson, Oleksi Hoblenko, Murad Velijev, Mihkel Ainsalu, Ilja Antonov.

Kuressaare: Kristen Lapa, Oliver Rass, Moorits Veering, Markus Allast, Sander Alex Liit, Mattias Männilaan, Sander Seeman, Rauno Tutk, Silver Alex Kelder, Sander Laht, Sten Reinkort (76. Otto-Robert Lipp).
Varus: Magnus Karofeld, Michael Schjönning-Larsen, Joonas Soomre, Märten Pajunurm, Tristan Toomas Teeväli, Kristjan Kurim, Sten-Egert Paap, Otto-Robert Lipp.

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner