JK Vaprus vs FC Levadia eelvaade

PÄRNU JK VAPRUS – FC LEVADIA

Premium Liiga X voor

Reedel, 5. mail kell 19:00

Pärnu Rannastaadion

FC Levadia ja JK Vaprus lähevad peegelvoorus taas vastamisi – eelmises omavahelises kohtumises võttis FC Levadia suure 8:0 võidu. JK Vaprus loodab sel korral heas hoos olevat Levadiat koduväljakul paremini pidurdada.

Mäng toimub esmakordselt sel hooajal Pärnu Rannastaadionil ning mõlema meeskonna jaoks on tegemist esimese kohtumisega muruväljakul. Pärnu jaoks on see staadion olnud varasemalt õnnelikuks kohaks kui eelmisel aastal suutis Linnameeskond staadioni avamängus 1:0 alistada just FC Levadia.

JK Vapruse hooaeg ei ole kulgenud just kõige paremini kui üheksa mänguga on suudetud teenida vaid üks viigipunkt.

FC Levadia on viimaste voorudega FC Florat endale lähemale lasknud, kuid endiselt ollakse tänu paremale väravate vahele tabelis liidriteks. Kohtumises JK Vapruse vastu tahetakse kindlasti korjata kolm võidupunkti, et säilitada oma positsioon.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Esimest korda sellel hooajal mängime muruväljakul, meeskond ootas seda väga. Valmistume väga tõsiseks ja võitluslikuks mänguks, sest Pärnu meeskonnad on oma koduväljakul alati visad vastased. Eelmise nädala tulemus on minevik ning reedel algab kõik 0:0 seisult. Loomulikult on meie ainsaks eesmärgiks kolm punkti.”

FC Levadia poolkaitsja Josip Krznarić: “Mäng kujuneb väga võitluslikuks. Koduväljakul näitasime, et oleme parem meeskond, kuid nüüd algab kõik uuesti ja võõrsil on alati raskem võiduni jõuda. Muruväljakul mängimine on meile meelepärane – usun, et murul parandame oma mängu veelgi.”

Kohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Rando Kesküla ja Marto Kiisk
4. kohtunik: Sander Saga

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner