FCI Levadia U21 lõpetab Esiliiga hooaja võõrsil Pärnu Jalgpalliklubi vastu

FCI Levadia U21 lõpetab Esiliiga hooaja laupäeval kell 13:00 Pärnu kunstmurustaadionil võõrsilmänguga Pärnu Jalgpalliklubi vastu. Tulemusest sõltumata on FCI Levadia U21 kindlustanud seitsmenda ning PJK kaheksanda koha.

Siiski pole veel selge kumb meeskond peab pidama Esiliiga üleminekumänge. FCI Levadia duubelmeeskond on koha poolest justkui püsimajäämise kindlustanud, kuid paraku sõltub kõik JK Tallinna Kalevi käekäigust Premium Liigas.

Kui Kalev kukub Esiliigasse, siis ei saa Esiliiga B kolmandana lõpetanud JK Tallinna Kalev U21 kõrgemale tõusta ning seega liiguks õigus üleminekumänge pidada JK Tabasalule. Sel juhul kohtuksid üleminekumängudel PJK ja Tabasalu.

Kui Kalev suudab Premium liiga koha säilitada, siis on õigus üleminekumänge pidada Kalevi noortel – rakendub reegel, mis keelab Esiliigasse pürgimast rohkem kui neljal reservmeeskonnal; kolm kohta täidavad 2021. aastal FC Flora, JK Tammeka ning Esiliiga B võitnud Paide Linnameeskonna U21 meeskonnad, neljanda liigakoha nimel heitleksid FCI Levadia ja Kalev. Sel juhul jääks püsima PJK.

Vändra JK Vaprus ja Kohtla-Järve JK Järve mängivad uuel hooajal igal juhul Esiliiga B-s. Esiliigasse tõusevad Paide Linnameeskond U21 ja Tartu JK Welco.

FCI Levadia U21 peatreener Robert Sadovski: “Oleme Esiliiga viimaseks mänguks põhjalikult valmistunud ning soovime hooajale võiduka punkti panna. Juhul kui peame mängima üleminekumänge, siis oleme ka selleks valmis.”

FCI Levadia U21 kaitsja Andres Järve: “PJK on hooaja teise poole jooksul oma tiimimängu kõvasti parandanud ja tuleb tasavägine kohtumine. Seitsmes koht on meil küll kindel, aga anname ikkagi kõva lahingu.”

FCI Levadia U21 leeris kannab mängukeeldu mängiv abitreener Igor Morozov.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner