FCI Levadia võõrustab Premium Liigas JK Narva Transi

Laupäeval lähevad Premium liigas vastamisi kaks meeskonda, kes tänavu kaotusevalu pole tundnud kui Tallinna FCI Levadia võõrustab pealinnas JK Narva Transi.

Tänavust hooaega Superkarikavõiduga alustanud FCI Levadia on liigahooajal kogunud ühe viigi kõrvale kolm võitu. Koondisepausi kasutati samuti ära produktiivselt kui võeti ette teekond üle lahe, kus tehti nimeka HJK-ga 0:0 viik.

Lisaks FCI Levadiale ja Nõmme Kalju FC-le on tänavu kümme punkti kogunud ka Narva Trans, kes on oma senise ainsa viigi teinud just Kalju vastu. Kui FCI Levadia alistas viimati võõrsil 7:0 Viljandi Tuleviku, siis Narva oli kodus 1:0 parem Tartu JK Tammekast.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Kasutasime koondisepausi väga heal viisil – tegime kõvasti tööd ja pidasime sõpruskohtumise HJK-ga. See kohtumine andis meile teisel tasemel enesekindlust ning võimaluse lihvida oma mängustiili. Kõige selle foonil oleme valmis raskeks heitluseks Narva Transiga. Trans näitab sellel hooajal head kvaliteeti, nende võidud pole tabelisse tulnud niisama – meeskond näitab väljakul silmapaistvat võitlusvaimu ja agressiivsust. Trans kasutab oskuslikult oma tugevusi, milleks on standardolukorrad ja pikkade mängijate tegutsemine õhus. Peame selleks mänguks valmistume väga professionaalselt ja loomulikult üritame vastase nõrku kohti ära kasutada. Ootame mängu suure põnevusega nii laupäevast mängu Transiga kui ka väga tiheda graafikuga aprilli- ja maikuud. Kogu senitehtud töö aitab meil pingelisele perioodile julgelt vastu minna.”

Poolkaitsja Muamer Svraka: “Laupäeval ootab meid tõsine heitlus tugeva vastasega. Narva Trans alustas hooaega hästi ning nende senised tulemused ja kõrge tabelikoht annavad tunnistust meeskonna kõrgest kvaliteedist. Oleme nende tugevuste ja nõrkustega hästi kursis ning mänguks valmis. Ilmselt ei mängi Trans meie vastu selliselt nagu hooaja esimeses kohtumises FC Kuressaarega. Oleme hästi valmistunud, enesekindlad ning tahame oma head rütmi hoida.”

Mängu esitleb Autoekspert. Kuidas võita tasuta rehvivahetus, loe FC Levadia Facebooki leheküljelt.

Täispilet maksab 7 eurot, üliõpilased ja lapsed 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Soeta piletid eelmüügist: ticketbest.ee. Klubikaardi näitamisel pääseb FC Levadia Jalgpallikooli noormängija koos perega mängu vaatama tasuta.

Mängu kohtunik on Kristo Tohver, keda abistavad Sten Klaasen ja Silver Kõiv. Neljas kohtunik on Mart Martin.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner