Levadia tunnistas Hispaania Esiliigas palliva Villarreali B meeskonna paremust

FCI Levadia pidas pühapäeval (11.02) oma neljanda sõpruskohtumise Hispaania treeninglaagris. Varasematest mängudest oli all kaotus, viik ja võit – seekord tuli nentida vastaste 3:0 paremust.

Esimesel poolajal said vastased oma vurri kenasti tööle ning tekitasid aeg-ajalt ohtlikke olukordi – Levadial oli raske jõuda vastaste viimasele kolmandikule. Vastased avasid skoori 25. mänguminutil, kui efektse sööduga mängiti nende ründaja Levadia väravavahiga silmitsi, kes lahendas olukorra külmavereliselt. 40. mänguminutil läks vastaste ründaja taas väravavahiga silmitsi, Fomba jõudis küll talle järele, kuid viimasel sammul lõi nende ründaja palli väga täpselt posti kõrvale nii, et Vallneril polnud midagi enam teha.

Vaheajal oli palju vahetusi ning Levadia sai rohkem mängu sisse ning tekkis ka väga hea võimalus lüüa üks värava tagasi, kuid Levadia uus ründaja Gero suunas palli tagant postist napilt mööda. Teine poolaeg oli juba lõppemas nii, et väravaid ei löödagi, kuid 89. minutil jooksis nende ründaja Ken Kallaste kiirusega üle ning tugeva löögi tulemusel lõpetas pall Vallneri selja taga ja mäng lõppes 3:0 seisul.

„Väga-väga tugev vastane. Selle üle on kindlasti hea meel, et saime väga hea mängu siit,“ sõnas Mihkel Ainsalu mängujärgselt.

„Eks see olegi hooaja ettevalmistuse üks osa, et sa tuled isegi suure väsimuse pealt mängule ja pead suruma. Väga palju me sellele seisule ei mõtle.“

Järgmisel nädalal võtab Levadia esindusmeeskond mõõtu Gruusia meeskonnaga Kutaisi Torpedo ja Valencia duubelmeeskonnaga.