FCI Levadia liitus õdede ja hooldustöötajate toetuskampaaniaga “Teeme pai!”

FCI Levadia liitus 1. juunini kestva toetuskampaaniaga „Teeme pai!”, mis kogub annetusi õdede ja hooldustöötajate heaolu toetamiseks.

Algatusega luuakse ja võetakse kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada kampaaniaga liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni. FCI Levadia võimaldab sarnaselt mitmete teiste klubidega kõikidele PAI kaardi omanikele tasuta sissepääsu oma meeskondade kodumängudele nii Premium Liigas kui Esiliigas kogu käimasoleva hooaja jooksul kui üldine olukord seda taas võimaldab.

Toetuskampaania partner on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Toetusi oodatakse Sihtasutusele Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna „PAI”. Toetusi saab teha ka helistades numbrile 9000105 (5 eurot) või 9000110 (10 eurot).

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja väljendas heameelt, et klubi saab eesliinitöötajatele omalt poolt toeks olla ja jalgpallirõõmu pakkuda. “Loodame, et üldine olukord paraneb peagi ja me saame tervitada kõiki tublisid meditsiinitöötajaid ja hooldajaid oma kodumängudel nii A. Le Coq Arenal kui Maarjamäel ning teha neile seeläbi omalt poolt pika pai,” sõnas Välja.

Eesti Jalgpalli Liidu peasekretäri Anne Rei sõnul kutsub jalgpalliliit oma kogukonda toetama algatusi, mis aitavad meie elu paremaks muuta. „Praegune koormus haiglapersonalile, õdedele ja hooldustöötajatele on olnud pikka aega väga kõrge ja nad on välja teeninud meie kõigi tunnustuse ja toetuse,“ ütles Rei.

Kuressaare Haigla toetusfondi juhataja Siiri Rannama sõnul on PAI kodanikualgatus käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele. „Täname selle algatusega neid, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult,” rääkis Rannama.

PAI annetusi saab teha kuni 1. juunini 2021. PAI kaartide jagamine on planeeritud mais ja juunis ning nende kasutamise periood on 1. juunist kuni 31. detsembrini 2021.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner