FCI Levadia kohtub liidrite lahingus Nõmme Kaljuga

Teisipäeval kohtuvad Premium liigas Hiiu staadionil tabeli liidrid kui Nõmme Kalju FC võõrustab Tallinna FCI Levadiat. Mängu näitab otseülekandes Postimees.ee

FCI Levadia, kes alistas viimati 3:0 JK Tallinna Kalevi, on tabeliliider 33 punktiga. Nõmme Kalju, kellega liiguti mitu vooru samas rütmis, jääb kahe punkti kaugusele.

Kalju kaotas punkte möödunud reedel Lõuna-Eestis, kui Tartu JK Tammekaga tehti 1:1 viik. Kalju jäi 65. minutil kaotusseisu, kuid meeskonna päästis 86. minuti viigivärav Marko Brtanilt.

Meeskonnad on tänavu vastamisi olnud kahes põnevas kohtumises. Neist esimeses, 4. aprillil peetud Premium liiga mängus, hoidis Nõmme Kalju Sportland Arenal käes 2:0 eduseisu, kuid pidi lõpuks leppima 2:2 viigiga. Kaks nädalat hiljem mindi vastamisi Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis, mille kallutas Hiiu staadionil FCI Levadia kasuks Igor Morozovi üheksanda minuti tabamus.

FCI Levadia peab kohtumises hakkama saama Muamer Svrakata, kes jääb mängu vahele kaartide tõttu.

FCI Levadia juhendaja Aleksandar Rogic: „Meid ootab ees suur mäng ning hooaja esimese poole kõige põnevam periood. Naudin, kuidas meie mängijad eelolevate mängude eel iga päev väljakul pühendunult ja keskendunult oma tööd teevad ning nad saavad aru, mida neilt ootan. Läheme mängule enesekindlalt, mängime oma mängu koos oma kvaliteedi ja talendiga. Samal ajal tunneme suurt austust vastase vastu ning ootame väga huvitavat kohtumist!”

Väravavaht Sergei Lepmets: „Graafik on väga tihe, pole aega lõdvestumiseks. Meid ootab järjekordne tugev vastane. Eesmärk on sama nagu alati – tulla väljakule, võidelda ja võita!”

Mängu kohtunik on Kristo Tohver, keda abistavad Hannes Reinvald ja Neeme Neemlaid. Lisakohtunikeks on Kristo Külljastinen ning Joonas Jaanovits. Neljas kohtunik on Veiko Mõtsnik.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!