Ernest Agyiri siirdub mängima Taani kõrgliigaklubisse Randers FC

Premium liiga resultatiivseim mängija Ernest Agyiri mängijaõigused ostis endale Taani kõrgliiga meeskond Randers FC. Üleminekusumma on klubide kokkuleppel konfidentsiaalne, lisaks teenib FCI Levadia järgmisest müügitehingust edasimüügiprotsendi.

Meil on hea meel teatada, et FCI Levadias kolmel järjestikusel hooajal hästi mänginud Ernest Agyiri siirdub Taani Superliiga võistkonda Randers FC, kellega sõlmis 3,5 aastase lepingu.

Randers FC loodi 2003. aastal ning 2012 – 2013 aastal teeniti klubi seni kõrgeima, ehk kolmanda koha Taani Superliigas. Just alanud Taani liigahooajal paikneb Randers hetkel kahe mängu järel seitsmendal kohal.

Ghanalane liitus FCI Levadiaga Mancester City U23 võistkonnast 2021. aastal ning oli kohe algusest peale Eesti vutisõprade lemmik. Kolme hooaja jooksul käis Agyiri FCI Levadia eest väljakul 83. mängus ning lõi kokku rohesärkide eest 25 väravat. Nende kolme hooaja jooksul mängis Agyiri ennast õigustatult fännide südamesse ning aitas FCI Levadial võita 2021. aastal klubi kümnenda Eesti Meistritiitli, kümnenda Evald Tipneri Karika ning kaheksanda Superkarika. UEFA eurosarjades lõi Agyiri mitmeid ilusaid väravaid, ühtekokku kõikide sarjade peale 5 väravat kaheksas mängus.

FCI Levadia tänab Ernestit väga professionaalse ja eeskujuliku suhtumise eest ning soovib talle siiralt palju edu ja kordaminekuid tulevikuks! Klubi annab peatselt märku hetke, mil Ernest Aygiri kohtumine fännidega Tallinnas aset leiab!

Ernest Agyiri sõnas ülemineku kohta ise nii: “Soovin tänada kõiki Levadia inimesi, kellega mul oli suurepärane koostöö 2,5 aasta jooksul veedetud ajal. Ma kohtasin imelisi inimesi, kes aitasid mul kasvada inimesena ja tänu kellele õppisin Eesti kultuuri. Suured tänusõnad lähevad FCI Levadia fännidele, kes olid alati staadionil ja toetasid meid! Levadia jääb alatiseks minu südamesse ning ma jälgin kindlasti rohesärkide mänge ja toetan teid alati! Soovin meeskonnale palju edu allesjäänud hooajaks – tooge Premium liiga karikas taas koju!

Klubi president Viktor Levada ülemineku kohta: “Selge on see, et Ernesti lahkumine on meie jaoks suur kaotus, kuna ta on kvaliteetne ja väärtuslik mängija mitte ainult klubile vaid kogu liigale. Samal ajal mõistame, et see on aus ja vajalik samm mõlemale osapoolele, et areneda ja edasi liikuda. Ernest on suurepärane inimene, väga talendikas jalgpallur ja me soovime terve klubipere poolt talle ainult parimat edasiseks karjääriks!”

Foto: Randers FC

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner