Laupäeval on FCI Levadia kodumäng Narva Transi vastu

Laupäeva õhtul ootab ees järjekordne Premium Liiga kohtumine, kui viimases kunstmurukohtumises enne naturaalmurule minekut võõrustame Narva JK Transi.

Kohtumine Sportland Arenal algab 19:30. Ootame kõiki staadionile põnevat vastasseisu vaatama!

FCI Levadia võitis esimeses mängus Narva Transi 1:0, Oleksij Khoblenko väravast. Kindlasti mäletavad narvalased seda kohtumist, mis toimus kõigest üheksa päeva tagasi (20.04) ning soovivad seetõttu kõvasti Tallinnas tõestada.

FCI Levadia hoiab hetkel tabelis teist kohta olles kogunud kümnest kohtumisest 25 punkti. Narva Trans hoiab hetkeseisuga kuuendat tabelikohta olles mänginud kümme kohtumist ja napsanud 12 punkti.

Premium Liiga tabeliseis enne 11. mängude vooru

Mängupäeva toetab Saku Läte, kes pani lisaks mängupäeva üllatusele midagi ägedat loosi ka meie Facebooki leheküljele https://fb.me/e/2fkyNlY0Z

Mängupäeva piletid leiad Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/fci-levadia-vs-narva-trans-jk-premium-liiga-2022-355991/

Mängueelne pressikonverents (Nikita Andrejev, Mark Oliver Roosnupp) FCI Levadia – Narva Trans (30.04)

Kohtumise eel:

Mark Oliver Roosnupp: “On olnud väga tihe aprillikuu, mis jättis oma jälje. Nädalas oli mitu mängu ning kõik kohtumised olid kunstmuru peal, mis pole jalgpalluri jaoks just eriti ideaalne. Oleme pisut väsinud, aga seda on kõik meeskonnad. Peame leidma selle jõu, et mängida Narvaga ning siis saame tavapärase treeningtsükli juurde naasta.

“Mängijana on kindlasti positiivne see, mida rohkem mänge, seda rohkem saab ka mängida. Oleks ideaalne, kui saaksime tiheda graafikuga mängida näiteks A. Le Coq Arena naturaalsel murul, sest taastusprotsess oleks kiirem.”

Nikita Andrejev: “Mängud Narvaga on alati rasked, eriti sel aastal, kuna neil on kokkupandud hea punt – kogenud treener ja mängijad ning Ukraina jalgpallurid, kes on lisanud kvaliteeti meeskonnale juurde. Ootame neilt head vastupanu, sest arvan, et tänavu on Trans parem kui mullu ning see lisab meievahelisse vastasseisu põnevust juurde. Mängisime omavahel hiljuti ja teame, mis on nende tugevad ning nõrgad küljed.”

“Tallinnas on meil alati mugavam mängida, sest näiteks väljak on palju parema kvaliteediga ja suurem kui Narvas, mistõttu saame rohkem palli kontrollida. Arvan, et kodus mängime alati paremini,” lausus abitreener Andrejev.

Andrejevi sõnul on haigusest tervenenud Ernest Agyiri ja Mihkel Ainsalu, kes on naasnud treeningutele, kuid nende osalemine homme on väikese küsimärgi all. “Õnneks on meil pikk pink ja osadel mängijatel on suur mängunälg,” lõpetas Andrejev.

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner