FCI Levadia võtab osa Spordiklubi Nord sammuväljakutsel ja kutsub Sind ka!

Spordiklubi Nord kutsus FCI Levadia osalema sammuväljakutsel, kus osalevad mitmed spordiklubid. Näiteks on ennast kirja pannud jalgpallist Nõmme United ja Tartu Tammeka.

Peale FCI Levadia, Tammeka ja Nõmme Unitedi osalevad veel mitmed korvpalli- ja võrkpalliklubid üle Eesti. Väljakutse on küll võistluse kujul, kuid selle suurem eesmärk on meid üheskoos rohkem suunata liikuma ja veeta kvaliteetaega. 28. aprillil saab selgeks, millisel spordiklubil on kõige aktiivsemad ja liikuvamad liikmed, fännid ja toetajad.

Spordiklubi Nord väljakutse toimub juba viiendat aastat ning nende endi sõnul on nende peamiseks eesmärgiks laste ja vanemate üheskoos veedetud aja suurendamine.

Kuna tegemist on võistluse stiilis väljakutsega, siis on välja pandud ka auhinnad. Väljakutse peaauhinna on välja pannud Jalajälg ja selleks on tutikad Nike jooksutossud. Peaauhind loositakse välja kõigi väljakutsega liitujate vahel, kes on väljakutse lõpuks kogunud nädala jooksul vähemalt 70000 sammu.

FCI Levadia paneb omaltpoolt auhinnaks enda meeskonna esikolmikule:
1. Hooajakaart + fännipusa
2. Hooajakaart + fännisall
3. Hooajakaart

FCI Levadia tiimi liitumiskood on: DZEOGA6

Rohkem infot ning liituda saad SIIT

Kuidas liituda väljakutsega? 

Väljakutsega liitumiseks:

  1. Registreeri ennast kasutajaks (Leia oma telefoni äpipoest FitSphere äpp ning registreeri ennast kasutajaks).
  2. Liitu võistlusega (Leia äpi avalehelt “privaatsed võistlused” ja sisesta saadud liitumiskood ning vajuta nuppu “osale”).
  3. Kogu samme ja võida (Nüüd on aeg minna sammuma ning ära unusta kord 24 tunni jooksul vajutada äpi avalehel nuppu “Registreeri sammud“)

FitSphere kasutusjuhend on leitav PDF failina SIIT.

Korduma kippuvad küsimused ja vastused neile leiad SIIT.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner