FCI Levadia kohtub neljapäeval Dublinis euromängus Dundalk FC-ga

FCI Levadia kohtub neljapäeva õhtul kell 22:00 Dublini Tallaght Stadiumil UEFA Europa Conference League´i teise eelringi avakohtumises Iirimaa klubiga Dundalk FC. Mängu näitab otsepildis Soccernet TV.

Dundalk FC on FCI Levadia jaoks lähiminevikust tuttav vastane – kolm suve tagasi kohtuti UEFA Euroopa Liiga avaringis ning siis võitsid iirlased Kadriorus 1:0 ja koduplatsil 2:1. Kokku mängib FCI Levadia eurosarjades Iirimaa klubide vastu kuuendat korda, senisest viiest duellist on ette näidata üks edasipääs 2004. aastast Bohemians FC vastu ning neli allajäämist.

Kolmapäeva õhtul tegi FCI Levadia Tallaght Stadium´il mängueelse treeningu. “Treeningul oli päris hea atmosfäär. Pallid olid meie jaoks pisut harjumatud, kuid väljak on väga hea – suur, saab oma jalgpalli peale suruda ja muru on ka väga hea, A.Le Coq Arena kvaliteediga või isegi parem. Saime ilusasti treenida ja kõik mehed on homseks mänguks valmis,” ütles FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev.

“Dundalk FC on füüsiliselt väga hästi ette valmistatud meeskond. Neil on kiired mehed, kellele meeldivad üks-üks duellid nii kaitses kui rünnakul. Nad mängivad väga sirgjooneliselt, üritades rünnata seljatagust ruumi. Vastane ei mõtle palju palli kiigutamisele, vaid nende tegevus on suunatud väravale. Kindlasti tuleb meie karistusalasse palju tsenderdusi, peame selleks valmis olema. Kindlasti tuleb väga huvitav lahing. Sellist tempot, mida homme kogeme, ei ole me Eestis saanud,” lisas Vassiljev.

“Meie võimalused tekivad siis kui pall on meie käes. Kui loovutame palli, siis läheb raskeks kuna tuleb palju jooksmist ja vastane on palliga väga agressiivne. Kui valdame palli ja suudame oma positsioonirünnaku neile peale suruda, siis on kõik meie kätes. Samuti peame olema tugevad pallikaotuse järgsel pressingul – neil on head kontrarünnakud, millega saavutasid varasemates mängudes palju edu,” analüüsis peatreener.

Vassiljev lubas, et kuigi esimene mäng toimub võõrsil, ei lähe FCI Levadia meeskond viigi peale välja. “Loomulikult tahame võita. Me ei taha kaitsvat jalgpalli mängida, sest see pole meie tugevus – tugevuseks on just palliga mäng. Alustame iga mängu negatiivse tulemusega kuna 0:0 meile ei sobi ja me soovime alati võita. Kindlasti läheme ka siin võidu järele,” lubas ta.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner