Juunis toimub Maarjamäel Valencia CF jalgpallilaager

Hispaania jalgpalliklubi Valencia CF noorteakadeemia ning FC Levadia Jalgpallkool korraldavad 12. kuni 16. juunini Maarjamäel jalgpallilaagri FC Levadia noormängijatele ning nende õdedele-vendadele ja sõpradele. Laagris osalevad 6-14-aastased lapsed.

Laagri viivad treeninguid läbi Valencia CF noortetreenerid Javier Jordá Ribera (29) ja Javier Hurtado Grau (27), keda abistavad FC Levadia Jalgpallikooli noortetreenerid Robert Sadovski juhendamisel.

Kõik laagris osalevad lapsed jagatakse oma vanuse ja taseme järgi gruppidesse, mis tagab, et treeningud on lastele jõukohased ja huvitavad. Lapsed saavad ametliku Valencia CF Adidase laagrivormi koos joogipudeli, riietekoti ja diplomiga.

Valencia CF akadeemiast ehk “canterast” on sirgunud mitmed maailma jalgpallitähed nagu Raúl Albiol, Miguel Ángel Angulo, David Albelda, Gaizka Mendieta, David Silva, Jordi Alba, Juan Manuel Mata, Isco, Juan Bernat, Andre Gomes ja Paco Alcácer.

“Valencia CF treeningmetoodikat õpetatakse üle maailma ning me organiseerime laste jalgpallilaagreid ja treenerite kursusi ning avame akadeemiaid erinevates riikides. Eelmisel aastal korraldasime sarnase laagri Ida-Virumaal ning see osutus väga menukaks, sealsed lapsed jäid meie treenerite poolt õpetatuga väga rahule. Sellel aastal soovisime lisaks Ida-Virumaale ka Tallinnas Valencia CF laagri läbi viia ning koostöös FC Levadia Jalgpallikooliga saab see idee ka reaalsuseks. Loodetavasti kasvab laste jalgpallilaagrist välja pikaajaline viljakas koostöö kahe klubi noorteakadeemiate vahel,” ütles Valencia CF Soccer Campsi spordidirektor Bram Verbruggen.

“Võtsime Valencia CF-i ettepaneku ühise lastelaagri läbiviimiseks suurima rõõmuga vastu. Soovime korraldada koos Hispaania suurklubiga meie oma FC Levadia Jalgpallikooli lastele kodusel Maarjamäe staadionil meie oma vahva suvelaagri, pakkuda neile suvisel ajal rahvusvahelise jalgpalli kogemust ning koolitada meie noortetreenereid. Rõõm on tõdeda, et huvi laagri vastu ületas kõik ootused – ootame laagrisse enam kui 90 last, kellest valdav enamus on FCLJK noormängijad, nii poisid kui tüdrukud. Laager on pealtvaatajatele avatud – kõik on oodatud Maarjamäele treeninguid jälgima,” ütles FC Levadia Jalgpallikooli tegevjuht Indrek Petersoo.

Banner-VCF-FCL-WEB-edited

 

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner