Kutsume fänne JK Legion – FCI Levadia mängule veebiülekande teel kaasa elama!

Premium Liiga mängud jätkuvad! FCI Levadia läheb täna kell 19:00 Kadrioru staadionil vastamisi liiga uustulnuka Tallinna JK Legioniga. Kuna erinõuete tõttu toimub kohtumine ilma pealtvaatajateta, siis kutsume kõiki oma toetajaid kohtumisele kaasa elama jalgpall.ee otseülekande vahendusel. Samuti ei ole lubatud fännide kogunemised staadioniga piirnevatel aladel.

FCI Levadia peatreener Martin Reim kinnitas, et meeskond on hooaja restardiks korralikult valmistunud ning läheb väljakule hea tulemuse järele. “Meeskond on mänguks valmis. Oleme kaua oodanud, et Premium Liigas mängud edasi läheksid. Viimaste kuude ettevalmistus oli kaootiline, kuid oleme saanud oma asju teha ning viimastel nädalatel korralikult treenida. Isu on suur ja eks näeme kuidas see väljakul realiseerub. JK Legioni meeskonnas on palju rikkaliku kogemuste pagasiga mängijaid, peame olema väga tähelepanelikud ja oma asjad väljakul korralikult ära tegema.”

FCI Levadia poolkaitsja Brent Lepistu: “Meie meeskond on eelseisvaks mänguks ideaalselt valmis, seda nii füüsiliselt kui taktikaliselt. Legionil on nimede poolest väga ambitsioonikas meeskond, seda oli juba enne hooaega näha. Peame neilt kiiresti mänguisu ära võtma, mitte lubama enesekindlust leida ning keskenduma oma ülesannete täitmisele.”

FCI Levadia poolel ei saa kaasa lüüa avakohtumises FC Kuressaare vastu kaks kollast kaarti teeninud Oleksandr Safronov.

Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, teda abistavad Silver Kõiv ja Aron Härsing. Neljanda kohtunikuna tegutseb Kristo Külljastinen.

Jalgpall.ee otseülekandele saab kaasa elada siit: http://jalgpall.ee/voistlused/uudised/otsepilt-kas-legion-suudab-kadriorus-levadiat-hammustada-n17230?siteacc=events

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner