Premium liiga lõpusirge algab – vaatame otsa statistikale

Premium liiga alustab oma viimast ringi, mis on ühtlasi ka nii-öelda lõpusirge, kus kõikidel klubidel on jäänud mängida iga vastasega üks mäng. Eksimisruumi enam ei ole.

FCI Levadia alustab oma lõpusirge teekonda juba sellel laupäeval, kui A. Le Coq Arenal võõrustatakse FC Kuressaaret. Piletid on leitavad Piletitaskust. Praegu aga ei taha rääkida eesseisvast mängust, vaid vaatame tagasi Levadia senisele Premium liiga hooajala ning kasutame selleks statistikat.

Levadia on pidanud 27 liigamängu, millest on võidetud 16, viiki mängitud üheksa ja kaotatud kaks kohtumist. Selle ajaga on Rohesärgid löönud 48 väravat, mis on liigas teine näitaja ning endale lastud 15 väravat, mis on parim näitaja. Selle abiga hoitakse tabelis 1. kohta, kuid väikese tärniga. Floral on sama palju punkte, kuid Levadia üldseis omavahelistes mängudes on Flora vastu parem, mis tõstab Levadia ka Florast tabelist kõrgemale.

Ernest Agyriy on endiselt Premium liigas Levadia suurim väravakütt, kes lahkus suvel Taani kõrgliigaklubi Randers FC ridadesse. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Levadia parim väravakütt on juba klubist Taani kõrgliigaklubi Randers FC-sse lahkunud Ernest Agiry, kes on pealinlaste jaoks löönud 11 liigaväravat. Teist kohta jagavad keskkaitsja(!) Fomba ja ründaja Guy Merlin Mollo Bessala, kes on mõlemad löönud seitse väravat. Agyri on väravatele eeltöö teinud kaheksal korral, Edgar Tur kuuel korral ja Mihkel Ainsalu viiel korral.

Meeskonna edu taga on meie fännid, Eesti parimad fännid ja poolehoidjad. Sellel aastal on meid külastanud juba 10392 pealtvaatajat, mis on samal ajal eelmise aastaga võrreldes kasvanud 3836 pealtvaataja võrra. Premium liiga hooaja publikurekord on 13453, mis tähendab, et meil on rekordist puudu 2961. Viis kodumängu on veel jäänud ja just fännide toel on võimalik see rekord purustada ja Flora nimelt kirjutada Levadia nimele. Meid ootavad ees kodumängud Kuressaare, Narva Transi, Tartu Tammeka, Pärnu Vapruse ja Flora vastu, millest esimene juba sellel nädalavahetusel. Lihtne matemaatika ütleb, et kui saame keskmiselt igale kodumängule 600 inimest, on rekord meie!

Ole kohal ja aita meeskonnal lõpuni pingutada, kindlustada tiitel ning teha võimas Premium liiga publikurekord!

FCI Levadia kodumänge on külastatud sellel hooajal 10492 korda. Foto: Andre Böttker

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner