FCI Levadia võõrustab hooaja esimeses murumängus Viljandi JK Tulevikku

FCI Levadia kohtub kolmapäeval, 5. mail kell 17:30 A.Le Coq Arenal hooaja esimeses murumängus Viljandi JK Tulevikuga. Kahjuks pole public endiselt lubatud, kuid meeskonnale saab kaasa elada Soccernet.ee otseülekande vahendusel.

FCI Levadia kogus kolmest viimasest mängust seitse punkti ning paikneb Premium Liiga tabelis teasel kohal, jäädes liidrist Paide Linnameeskonnast kolme punkti kaugusele. JK Tulevik paikneb hetkel kaheksandal tabelireal.

Hooaja esimene omavaheline mäng Mulgimaal lõppes FCI Levadia 4:0 paremusega, seejuures lõi Zakaria Beglarišvili penaltitest kübaratriki ning ühe tabamuse lisas Strahinja Krstevksi. FCI Levadia alistas JK Tuleviku viimases neljas omavahelises Premium Liiga mängus, viimasest 13 omavahelisest pallilahingust on kirjas 12 võitu ja üks viik. Sellele vaatamata valmistub rohesärkide leer pingeliseks ja võitluslikuks vastasseisuks tugeva mängudistsipliini ja hästi organiseeritud vastasega.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Eelmine omavaheline mäng Viljandis oli väga raske, lõppskoor ei peegelda mängu käiku. Meie plaan on mängida Tuleviku vastu samamoodi nagu pühapäeval Tartus, kus domineerisime kogu mängu vältel ja tekitasime palju momente, ühtlasi peame taga nulli hoidma ja oma väravavõimalusi paremini kasutama. Tulevik on hea vastane, kes oskab palliga tegutseda, aga kui  kontrollime palli ja lõhume nende mängu, siis on trumbid meie käes. Kui anname endast sada protsenti, siis ma ei kahtle, et saavutame hea tulemuse.”

FCI Levadia ründaja Strahinja Krstevski: “Võitsime Tulevikku 4:0, kuid see polnud kerge mäng. Neil on hea meeskond, nad mängivad kaitses jõuliselt ega anna vastastele väravate löömiseks palju võimalusi. Ka seekord on oodata väga võitluslikku kohtumist. Looduslikule murule siirdumine on nii mulle kui kogu meie meeskonnale väga meelepärane. Anname endast koduväljakul parima, et kolm punkti juurde teenida.”

FOTO: Liisi Troska

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner