Ründaja Karl Rudolf Õigus liitus FCI Levadiaga

Spordiklubi FC Levadia omandas Tartu FC Santoselt Karl Rudolf Õiguse mängijaõigused. Ühtlasi sõlmis 19-aastane ründaja 9-kordse Eesti meisterklubiga kolmeaastase lepingu.

“Liitumine FCI Levadiaga on minu karjääris suur samm edasi! Võistkond võttis mind kohe omaks. Osalesin juba talvel FCI Levadia treeningutel ning see ongi peamine põhjus miks soovisin siia mängima tulla – siin on soe keskkond, Eesti parim treeningute kvaliteet ning suurepärased tingimused,” ütles Õigus.

Õigus mängis sel hooajal Santose eest kaasa 17 kohtumises ning lõi kaheksa väravat. Kogu oma karjääri jooksul kasvatajaklubi FC Santost esindanud poolkaitsja lõi mullu Esiliigas 20 väravat ning tegi oma Esiliiga debüüdi juba 2015. aastal. Noor ründaja usub, et peagi õnnestub tal ka Premium Liigas esmakordselt väljakule pääseda. “Võistlen mänguaja nimel oma ala tipptegijatega, kuid ma ei tulnud siia niisama passima. Pingutan igas trennis, et treenerile silma jääda ning kindlasti saan oma võimaluse,” sõnas Õigus.

Värske FCI Levadia profimängija avaldas tunnustust oma kasvatajaklubile Tartu FC Santosele. “Sellel, et ma nii kaugele välja jõudsin, on suur osa FC Santose klubil ja kogukonnal. Kindlasti lisab see palju motivatsiooni nii FC Santose klubile kui ka kõikidele noormängijatele ning tõestab, et kõik on võimalik.”

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić oli Õiguse liitumise üle rõõmus. “Mul oli võimalus kohtuda Karl Rudolfiga talvise ettevalmistusperioodi vältel kui ta osales meie meeskonna treeningutel. Soovitasin klubil temaga kindlasti leping sõlmida kuna nägin noore mängija suurt potentsiaali, silmapaistvat talenti ning väga-väga suurt tahet saada heaks jalgpalluriks. Karl Rudolf on positiivse hoiakuga intelligentne noormees ning mul on tema liitumise üle siiralt hea meel! Klubi tegi temaga lepingut sõlmides väga head tööd. Õiguse liitumine näitab, et mõtleme väga tõsiselt homse ning eelseisvate hooaegade peale,” kommenteeris peatreener.

Õigus registreeriti FCI Levadia esindusmeeskonda ning hakkab kandma särki numbriga 99. UEFA Euroopa Liiga esimese eelringi korduskohtumises Õigus kaasa mängida ei saa.

FOTOL: Karl Rudolf Õigus koos FC Levadia spordidirektori Sergei Pareikoga

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner