ILMATEADE LUBAB 15 KRAADI SOOJA: FCI Levadia võõrustab Paide Linnameeskonda 31. märtsil

Ilmateade lubab 31. märtsil kuni 15 kraadi sooja – samal päeval võõrustab FCI Levadia Paide Linnameeskonda Sportland Arenal. Mängu avavile kell 14:30. 

FCI Levadia võõrustab pühapäeval Paide Linnameeskonda. Premium liiga tabeliseis näitab, et mõlemal meeskonnal on kirjas 3 mängu ja 9 punkti ning ilmateade lubab kuni 15 kraadi sooja. Mis saaks parem olla, kui nautida kolme asja korraga? Imeline jalgpallilahing kahe võistkonna vahel, kes on siiani kõik mängud võitnud, Võrratu jalgpallipublik ning ilus ilm. See kõik kõlab liiga hästi, et tõsi olla. Ilma me veel ei tea, aga kaks esimest on 100% kindlad. Mängu avavile kõlab kell 14:30 – väravad avatakse 1h varem.

Viimasest 20-st kohtumisest on Levadia võtnud 10 võitu ja Paide Linnameeskond 5, viis kohtumist on mängitud viiki. Kokku on löödud 54 väravat, millest Levadia arvele kuulub 29 ning Paide arvele 25. Oodata on väga tasavägist lahingut.

Nii Rohesärgid kui Paide Rüütlid on sellel hooajal pidanud 3 Premium liiga kohtumist ning ka kõik võitnud. FCI Levadia pole oma seljataha lasknud ühtegi väravat ja on ise löönud 14 väravat. Sinna alla kuuluvad 6:0 võidud Narva Transi ja FC Kuressaare vastu ning 2:0 võit Tallinna Kalevi üle. Paide on aga oma seljataha lubanud lüüa kaks väravat, kuid ise on löönud kaheksa väravat. Kolm alistatud vastast – 3:0 Pärnu Vaprus, 3:1 Nõmme United ning 2:1 FC Flora.

Soovime varuda inimestel aega ja kannatust ning tulla varem staadionile. Rohesärgid ootavad tribüünide täitumist 100% ning staadion pole kummist. Haara sooduspilet juba Piletitasku kodulehelt ja kohtume pühapäeval kell 14:30.

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner