FC Levadia vs JK Narva Trans eelvaade

FC LEVADIA – JK NARVA TRANS

A. Le Coq Premium Liiga XX voor

Reedel, 21. juulil kell 19:30

A. Le Coq Arena

Premium Liiga XX voorus võõrustab FC Levadia JK Narva Transi. Kuna Kadrioru staadionil toimuvad eeloleval nädalal Eesti meistrivõistlused kergejõustikus, siis peetakse kohtumine A. Le Coq Arenal.

Senise 19 mänguga on FC Levadia tabelis kaotuseta ning jääb liidrist FC Florast maha nelja punktiga. JK Narva Trans hoiab hetkel viiendat positsiooni.

Ühtlasi loodab FC Levadia lõpetada nukra seeria – viimasest kuuest ametlikust mängust on meeskond võitnud vaid ühe, milleks oli Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaali 3:0 paremus FC Nõmme Unitedi üle. Viimases kolmes Premium Liiga mängus tehti viigid JK Sillamäe Kalevi (1:1) ning FC Floraga (0:0, 3:3) ning UEFA Euroopa Liigas kaotati kahel korral Iirimaa klubile Cork City FC (0:2, 2:4). 

Ka JK Narva Transil pole viimasel ajal Premium Liigas hästi läinud – piirilinna klubil on käimas kolmemänguline võiduta seeria.

Hooaja esimeses omavahelises mängus sai FC Levadia Maarjamäel 3:1 võidu, teises ringis tehti Narvas 0:0 viik.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Tegime FC Flora vastu kaks korralikku mängu ning mul on väga kahju, et piirdusime viikidega. Ees ootab uus mäng JK Narva Transiga, kes on tugev vastane ning näitab alati hambaid. Peame jätkuvalt rünnakul teravad olema, palju momente looma ja need ka ära kasutama. Samuti peame kaitses hoolikad olema ning mitte lubama vastasel kontrarünnakutel nõelata. Eesmärgiks on loomulikult kolm võidupunkti.”

FC Levadia vasakäär Aime Marcelin Gando Biala: “Läheme mängule vastu enesekindlalt ja selge kavatsusega võita. Eelmises omavahelises mängus Narvas jäid väravad löömata, nüüd tahame kindlasti vastasest paremad olla. Ootame oma poolehoidjaid tribüünile meid toetama!”

Peakohtunik on Kristo Külljastinen, abikohtunikud Hannes Reinvald ja Jaan Roos ning neljas kohtunik Dmitri Kirilov.

Sissepääs staadionile toimub A. Le Coq Arena 2. trepi kaudu. Pileti hind 7 eurot. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 eurot. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner