Levadia sai Laagris minimaalse, kuid tähtsa võidu

FCI Levadia kohtus Premium liiga 29. voorus võõrsil Harju JK Laagriga. Levadia võistkond alistas tänu Mollo väravale kohaliku Laagri võistkonna skooriga 1-0.

Eilne Premium liiga kohtumine Harju JK Laagri ja FCI Levadia vahel kujunes Levadia jaoks üpriski kangutamiseks, kuna Laagri oli distsiplineeritult ja meeskondlikult hästi kaitses ning nullisid sellega päris hästi Levadia rünnakud. Esimesel poolajal väravaid ei löödudki ning ka raamilööke kahe võistkonna peale kokku võis lugeda ühe käe sõrmedel.

Teine poolaeg algas tempokamalt ning Levadial hakkas tekkima ka rohkem väravavõimalusi. Lõpuks meisterdas Mollo 1-0 võiduvärava 74. mänguminutil. Levadial oli võimalus mäng ära otsustada, kui Mihkel Ainsalu sai karistusala lähedalt löögile ning pall lendas esialgu vastu ühte posti, millest põrkas vastu teist posti ning veeres mööda väravajoont kuniks olukord Laagri kaitsjate poolt klaariti. Mängu lõpus läks olukord veel pingelisemaks, kui Levadia pidi eduseisu kaitsma 10 mehega, kuna Illya Markovskyy sai kaks hoiatuskaarti, mille tulemusel sai punase kaardi ning eemaldati mängust 90+5 minutil. Kohtunik lisas esialgu mängu lõppu minimaalselt seitse minutit, mis lõpuks kujunes pauside tõttu kümneks minutiks.

Levadia võitlus Premium liiga tiitli suunas jätkub ning Laagris seekord Harju vastu ei libastatud. Järgmine voor, Premium liiga 30. voor, toimub juba sellel pühapäeval A. Le Coq Arenal Narva Transi vastu. Mängu avavile kõlab kell 19:00 ning sooduspiletid on võimalik endale hankida Piletitaskust.