FCI Levadia edenes Tipneri karikavõistlustel järgmisesse ringi

FCI Levadia alistas Evald Tipneri Karikavõistluste 1/8 finaali, alistades Esiliiga B võistkonna FA Tartu Kalevi 6:2!

Ülenurme staadionil peetud mängus läksid tartlased Priit Peedo penaltist 1:0 juhtima, kuid rohesärgid ei lasknud sellisel seisul kaua olla, lüües 1:1 viigiseisu 14. minutil – Felipe Felicio. Brassiillane Felipe Felicio oli teist korda täpne 37. minutil, viies FCI Levadia 2:1 ette. Teise poolaja alguses lõi värava Robert Kirss, tehes mänguseisuks 3:1. 52. mintil lõid tartlased ühe värava veel, autoriks Mauris Villems, seis 3:2. Mängu lõppvaatlus jäi rohesärkidele, kui väravad lõid 69. minutil Mark Oliver Roosnupp siis oma kübaratriki Felipe Felicio ning üleminutitel veel Henri Käblik. Mänguseis jäi lõpuks 6:2.

See oli esimene 1/16 Tipneri Karikavõitluste kohtumine ning FCI Levadia peab oma 1/8 finaali vastast veel ootama.

FCI Levadia mängib Premium liigas tuleval pühapäeval (20.08), kui Kuressaare linnastaadionil mängitakse liigatabeli kuuenda ehk FC Kuressaarega. Kohtumine algab 14:30. Otseülekanne Soccernetis. Kõiki voorud on Eesti taaiseseisvumis aastapäeva puhul Eesti Vabariigi hõngulised. Kel võimalus, tulge Saaremaale ja tähistame üheskoos Vabariigi 32. taasiseseisvumispäeva.