FCI Levadia võõrustab laupäeval TNTK väljakul Pärnu JK Vaprust

Laupäeval, 9. oktoobril kell 16:00 võõrustab FCI Levadia Lillekülas, EJL TNTK jalgpalliväljakul (Kotka tn 12) peetavas Premium Liiga XXVI vooru kohtumises Pärnu JK Vaprust.

FCI Levadia ja JK Vapruse vaheline mäng pidi algselt toimuma eelmisel laupäeval, ent lükati vastaste leeri tabanud koroonajuhtumi tõttu edasi. Klubide ja Eesti Jalgpalli Liidu vahelise kokkuleppe kohaselt peetakse mäng koondisepausi ajal TNTK väljakul.

FCI Levadia on 64 punktiga Premium Liiga liider, edestades ühe mängu vähem pidanud FC Florat kaheksa punktiga. JK Vaprus asub 15 punktiga üheksandal tabelireal.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Vaatamata mõnedele puudujatele saime mänguks väga põhjalikult valmistuda ja oleme valmis. Soovime teenida kolm punkti ja selleks peame olema väga keskendunud. Teame, et sellel hooajal on Pärnu JK Vaprus paljusid üllatanud, võttes punkte nii Paide Linnameeskonnalt kui Nõmme Kaljult. Vaprus on väga ettearvamatu vastane – kui lubada neil palliga mängida, siis nad võivad tekitada muresid. Peame homme olema väga professionaalsed, täitma kõik ülesanded, jälgima taktikalise nüannse ja siis tuleb ka võit.”

FCI Levadia ründaja Hannes Anier: “Läheme mängule võidumõtetega nagu alati. Vaprusel iseloomu jagub ja võistlushimu on neil suur, ega nad midagi kergelt ei anna.”

FCI Levadia poolel ei osale mängus Eesti koondisesse kutsutud väravavaht Karl Andre Vallner, poolkaitsja Bogdan Vaštšuk ega ründaja Robert Kirss, samuti jääb mängukeelu tõttu kõrvale ääreründaja Mark Oliver Roosnupp. Kahes senses omavahelises Premium liiga vastasseisus võttis FCI Levadia kindlad 5:0 ja 4:0 võidud.

Mängule tulles tasub kindlasti varuda tavapärasest enam aega kuna staadionile pääsemise protseduur on oluliselt muutunud. Seoses valitsuse otsusega peavad kõik Premium Liiga mängule saabujad esitama tõendi koroonaviiruse vaktsineerimiskuuri lõpetamise või COVID-19 haiguse läbi põdemise kohta või kehtiva negatiivse COVID-19 testi koos isikut tõendava dokumendiga. Erandiks on alla 18-aastased, kes tõendit esitama ei pea.

Testida on võimalik kahte moodi: negatiivne PCR-test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne osalemist või negatiivne antigeeni kiirtest 48 tundi enne osalemist. Üks tund enne mängu algust kuni esimese poolaja lõpuni on võimalus kohapeal teha kiirtest, mille hinnaks on 5 eurot. Negatiivne testitulemus kehtib vaid kohapeal mängule sisenemiseks. Testimine toimub elavas järjekorras ja selleks tuleb varuda aega.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner