JK Tulevik vs FC Levadia eelvaade

JK TULEVIK – FC LEVADIA

A. Le Coq Premium Liiga XXI voor

Reedel, 28. juulil kell 19:30

Viljandi linnastaadion

Premium Liiga XXI voorus sõidab FC Levadia reede õhtul Viljandisse külla JK Tulevikule. Mängu, mis toimub Viljandi Folgiga samal ajal, näitab otseülekandes ETV2.

Omavahelised mängud on sel hooajal FC Levadia kasuks üldskooriga 7:0. Kuuendas voorus oli FC Levadia võõrsil parem 2:0 ning maikuus Kadriorus 5:0.

FC Levadia käis viimati väljakul teisipäeval kui pidi võidu nimel väljakul võitlema 120 minutit – lisaajal alistati Sillamäe Kalev 2:1. JK Tulevikul on olnud puhkepäevi veidi enam, viimati jäädi pühapäeval liigas 1:5 alla Nõmme Kaljule.

FC Levadia on liigatabelis teine 48 punktiga, FC Florast jäädakse maha nelja punktiga ning Nõmme Kaljut edestatakse kuue punktiga. JK Tulevik hoiab kümne punktiga eelviimast kohta.

FC Levadiat ei saa kaartide tõttu aidata Igor Dudarev ega Evgenii Kobzar.

FC Levadia peatreener Igor Prins: „Peame pärast karikamängu Sillamäel oma jõuvarud kiiresti taastama. Mäng Viljandis kujuneb kindlasti väga võitluslikuks ja pingeliseks. Nagu ikka peame omad väravavõimalused ära lööma ning vastaste üritused juba eos kahjutuks tegema. Eesmärgiks on kolm punkti koju tuua.”

Ründaja Ingemar Teever: „Proovime Viljandi Folgi külalisi rõõmustada ilusa ja haarava jalgpallietendusega. Taganeda pole meil kuhugi ning ainsaks eesmärgiks on võit.”

Mängu kohtunik on Miko Pupart, keda abistavad Martin Lember ja Egerd Pajustik. Neljas kohtunik on Tomi Rahula.

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner