FC Infonet vs FC Levadia eelvaade

FC INFONET – FC LEVADIA

A. Le Coq Premium Liiga XXIII voor

Laupäeval, 13. augustil kell 19:00

Infoneti Lasnamäe staadion

Premium Liiga XXIII voorule paneb võimsa punkti Tallinna FC Infoneti ja Tallinna FC Levadia mõõduvõtt Punasel tänaval.

FC Infonet on 21 mänguga kogunud 51 punkti ning asub Premium Liiga tabeli kõrgeimal astmel. Teisel positsioonil olev FC Levadia on pallinud ühe kohtumise rohkem ning teeninud kaks punkti vähem.

Viimases voorus said mõlemad klubid napi võidu. FC Infonet alistas võõrsil Tartu JK Tammeka tulemusega 1:0, FC Levadia oli koduväljakul JK Sillamäe Kalevist parem 2:1.

Selle hooaja omavahelistes matšides on mõlemad kodukohtumisest kolm punkti kätte saanud. Aprillis tõi FC Levadiale 1:0 võidu Igor Morozov. Mais peetud põnevuskohtumises tõi FC Infonetile 3:2 võidu Vladimir Avilovi värav.

Senisest 14 omavahelisest liigamängust on FC Levadia võitnud üheksa, viigistanud kaks ja kaotanud kolm.

FC Levadia peatreener Igor Prinsi sõnul on meeskond tähtsaks katsumuseks valmis. “Laupäeval ootab meid ees liidrite heitlus FC Infoneti vastu. Kohtumine kujuneb kindlasti väga võitluslikuks ja publiku jaoks haaravaks. Läheme mängule vastu hea enesetundega ning üritame kolm punkti tabelisse juurde saada,” ütles Prins.

Meeskonna kapten ja ründaja Rimo Hunt lisas: “Mängime laupäeval Premium Liiga liidritega. Tuleb raske mäng. Peame olema kaitses distsiplineeritud ja kolm punkti ära tooma.”

Väljakukukohtunik on Kristo Tohver. Abikohtunikud Sten Klaasen ja Jaan Roos, neljas kohtunik Artur Telling. Lisakohtunikud on Mart Martin ja Kristo Külljastinen. Inspektoriks on Ants Juhvelt, kohtunike vaatlejaks Kaupo Õismaa.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner