Paide alistatud, Levadia astub järgmise jälitaja kallale

FCI Levadia alistas eelmise voorus 2. kohal olnud Paide Linnameeskonna, järgmisel voorus minnakse vastamisi uue 2. koha omaniku Nõmme Kaljuga.

Nõmme Kalju ja Levadia vahelise kohtumise avavile  kõlab laupäeval Sportland Arenal kell 12:30. Tegemist on Premium liiga 5. vooruga ning omavahel kohtuvad need meeskonnad sellel hooajal esimest korda. FCI Levadia paikneb 4 võidu ja 12 punktiga tabeli 1. real ning Nõmme Kalju 3 võidu, 1 viigi ja 10 punktiga tabeli 2. kohal. Prognoosida võib vinget ja tasavägist mängu. 

Eelmisel hooajal kohtusid võistkonnad neli korda, kust Levadia väljus võitjana kolmel korral, Kalju ühel korral. Levadia lõi 4 mänguga 9 väravat ning Kalju 5. Rohesärgid on sellel hooajal alistanud kõik Premium, liiga vastased – 6:0 Narva Trans ja FC Kuressaare ning 2:0 Tallinna Kalev ja Paide Linnameeskond. Kalju 3 võitu tulid FC Kuressaare (6:0), Narva Transi (3:0) ning Pärnu Vapruse (2:1) vastu. Viiki mängiti Nõmme Unitediga (0:0).

FCI Levadia peatreener Curro Torres enne mängu: “Jah, see on tõsi, et me oleme alustanud väga hästi. Aga kerget pole kunagi midagi, igas mängus on tulnud tegeleda eri raskustega. Meie minek on olnud väga hea mitte ainult tulemuste, vaid ka mängupildi poolest. Peame lihtsalt sel moel jätkama. Laupäeval on meil vastas väga hea meeskond, kelle tulemused on samuti olnud head. Olen oma meestes kindel.” Loe täispikka vestlust SIIT.

FCI Levadia mängija Mihkel Ainsalu enne mängu: “Sattunud me kokku ei ole!” täpsustas Ainsalu vastuseks küsimusele, kas Levadiasse on sattunud lisaks mänguoskustele ka isiksuslike omaduste poolest hästi kokku klappivad mehed. “See on klubi mänedžmendi poolt väga hästi planeeritud. Meil on väga palju erinevaid karaktereid. Mõne kohta öeldakse võib-olla mõnes teises klubis, et ta on raske isiksus. Aga see ongi peatreeneri ja klubi töö panna need inimesed ja isiksused omavahel tööle, et kõik toimiks hästi. Ma arvan, et sellega oleme praegu väga hästi toime tulnud.” Loe täispikka vestlust SIIT.

Kohtume laupäeval Sportland Arenal!

Kaanefoto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Tsitaadid: soccernet.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner