FCI Levadia jätkab Premium liiga mängudega 16. juunil kodus Tammeka vastu

FCI Levadia jätkab kodumaise Premium liiga mängudega, kui 16. juunil võõrustatakse kell 12:00 Tartu JK Tammekat. Tegemist on Premium liiga 15. vooruga.

Edukas juunikuine koondisepaus on läbi ning nüüd jätkub Eesti vutt Premium liiga lainel ning hakkab ka UEFA EURO 2024, mille tõttu on väikesed muudatused ka meie koduses liigas. Nimelt algab pühapäevane kodumäng kell 12:00, et saaksime nautida nii kodumaist vutti kui ka suurturniiri – lisaks oleks turniiri ajal puudus meedia inimestest, kes mänge üle kannaksid, kommenteeriks ning üleüldiselt kajastaksid.

Viimati kohtusime Tammekaga 28. aprillil, kui käisime neil külas. Tollel ajal heas hoos olnud Tammeka pidi vastu võtma Rohesärkide 3:0 paremuse. Väravad said kirja Felipe Felicio, Bourama Fomba ning Richie Musaba. Oodata on vägevat kohtumist, kuna viimasest viiest mängust on Levadia võtnud kolm võitu ning kaks korda on mängitud viiki. Tule kindlasti staadionile ning aita Rohesärkidel alustada suvekuude Premium liiga hoogu võidukalt.

FCI Levadia peatreener Curro Torres: “Tahame ja soovime juba uuesti võistelda! Tahame teha hea mängu ja saada kolm tähtsat punkti. Väga oluline nädal ja mäng meie jaoks!”

FCI Levadia keskväljamootor Mihkel Ainsalu: “Koondisepaus edukalt läbi, vaja teha meeskonnana kiire ümberlülitus liiga lainele ning hea esitusega võtta vajalikud 3 punkti.”

Piletid on leitavad Piletitasku veebilehelt ning rohkem infot mängu kohta leiad FCI Levadia Facebooki ürituse alt.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!