Kolmapäeva õhtul kohtuvad tiitlihõngulises Tallinna derbis FCI Levadia ja FC Flora

Kolmapäeva õhtul kell 19:30 kohtuvad Sportland Arenal Premium Liiga meistritiitli hõngulises Tallinna derbis FCI Levadia ja FC Flora.

Kahe viimase aasta Eesti meister FC Flora jääb Premium Liiga tabelis FCI Levadiast nelja punkti kaugusele, seega piisaks FCI Levadiale homses mängus Tallinna “rohepöördeks” võidust või viigist. Hooaja viimane omavaheline mäng peetakse pühapäeval kell 13:00 samuti Sportland Arenal, siis on väljakuperemehe rollis FC Flora.

FCI Levadia peatreener Marko Savić: “Ettevalmistus kohtumiseks on täiesti tavapärane, aga mäng ise muidugi täiesti teistsugune. Derbi on alati eriline ning Flora on meie suurim rivaal. Tunneme pinget, aga see pinge meeldib meile. Punktivahet ei tasu tähele panna, sest mängu ajal sellele ei mõelda. Kui võidame, siis oleme meistrid. Kui Flora võidab kaks mängu, on nemad meistrid.”

FCI Levadia keskkaitsja Maximiliano Uggé: “Tunne on praegu väga hea. Muidugi kaasneb Tallinna derbiga, mis on praegu Premium liiga suurim mäng natuke pinget. Aga seda tüüpi mängus tahavad kõik jalgpallurid osaleda. Oleme kuus kuud oodanud, et saaks Floraga mängida. Treenerid, abipersonal ja mängijad – kõik ootame mängu Floraga väga.”

FCI Levadia poolel kannab mängukeeldu keskkaitsja Milan Mitrović.

Lähtuvalt riigis kehtivatest piirangutest peavad kõik pealtvaatajad olema kas koroonaviiruse viimase kuue kuu jooksul läbi põdenud või koroonaviiruse vastu täielikult vaktsineeritud. Pealtvaatajad negatiivse testi või kiirtesti tulemusega enam staadionile ei pääse. Sama nõue kehtib ka kutsetega külalistele. Nakkusohtuse tõestamise nõue kehtib 12-aastastele ja vanematele jalgpallihuvilistele.

Loodame väga, et tulete FCI Levadia meeskonda jätkuvalt toetama ega lase end täiendavatest piirangutest heidutada.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner