FCI Levadiaga liitus ründaja Strahinja Krstevski

FCI Levadia allkirjastas ründaja Strahinja Krstevskiga üheaastase töölepingu koos võimalusega seda veel kahe aasta võrra pikendada.

23-aastane Krstevski (sünd. 08.06.1997) sündis Serbias, Novi Sadis, kuid tal on nii Serbia kui Põhja-Makedoonia kodakondsus, samuti on Krstevski esindanud mõlema riigi noortekoondisi.

193 cm pikkuse edurivimehe endiste koduklubide hulka kuuluvad FK Vojvodina Novi Sad, Lokomotiv Sofia, FK Crvena Zvezda Belgrad, Rabotnicki Skopje ning FK Samtredia.

“Meeldiv on Eestis olla! Minu senised muljed FCI Levadia klubist on väga head, mulle meeldivad meie mängijad, treenerid ja taustajõududeks olevad inimesed. Töö toimub väga professionaalsel tasandil. Eestisse tulles ma ei oodanud, et siinse jalgpalli tase on niivõrd kõrge. Loodan, et meid ootab hea hooaeg ning me võidame meistritiitli,” ütles Krstevski.

“Mulle meeldib mängida palliga, samuti olles seljaga vastaste poole. FCI Levadia stiil mulle sobib kuna meeskond tahab pidevalt rünnata ja leida võimalusi väravate löömiseks. Loodan saada palju mänguaega ning olla resultatiivne,” lisas ründaja.

“Starhinja muutus meie juures testimisel olles iga päevaga paremaks. Ta tõestas mängudes oma kvaliteeti ja näitas sisu. Oleme väga õnnelikud, et Strahina meiega liitus! Pikakasvulise ja kiire ründajana sobitub ta hästi meie mängufilosoofiasse. FCI Levadia võiks olla tema jaoks koht, kus mängijana edasi areneda ning leida taas sära, mis iseloomustas teda kolm-neli aastat tagasi kui Starhinjat peeti oma regiooni üheks talendikamaks mängijaks,” kommenteeris FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Strahinja Krstevski on FCI Levadia kümnes talvine täiendus – varem liitusid meeskonnaga Zakaria Beglarišvili, Karl Andre Vallner, Milijan Ilić, Anton Tolordava, Volodymyr Bayenko, Luka Luković, Aamir Abdallah Yunis, Ernest Agyiri ja Frank Liivak.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner