FCI Levadia ja toitumisnõustaja Erik Orgu alustavad koostööd

FCI Levadia alustab Toitumisnõustaja Erik Orguga koostööd, mille eesmärk on FCI Levadia esindusmeeskonna jalgpallurite ning SK FC Levadia Jalgpallikooli toitumisharjumuste väljakujundamine.

Erik Orgu esimene toitumisalane loeng koos tippjalgpalluritele sobilike erinevate menüüde tutvustamisega FCI Levadia esindusmeeskonna mängijatele toimub kolmapäeval, 20. märtsil kell 13:00 Oru hotelli konverentsiruumis.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic: “Üritame muuta FCI Levadia meeskonda ja klubi veelgi professionaalsemaks ning seda erinevates valdkondades. Olles töötanud Eestis peaaegu kaks aastat pean tunnistama, et üks valdkond, mille parandamisega peame pingutama, puudutab mängijate taastumist, elustiili ning tervislikku toitumist. Just õigel ja tasakaalustatud toitumisel on tippjalgpalluri igapäevaelus väga oluline osa – see aitab treeningutest ja mängudest kiiresti taastuda, oma keha tugevamaks ja vastupidavamaks muuta ning treeninguprotsessist maksimaalseid tulemusi saavutada. Otsisime oma tiimi spetsialisti, kes oleks meie mängijatele abiks ning õpetaks neid õigesti sööma. Olen väga rõõmus, et Eestis tuntud ja tunnustatud toitumisnõustaja Erik Orgu tuleb meile appi. Oleme omavahel paar korda kohtunud ning mulje temast on ülimalt positiivne – Erik on oma ala tipptegija, kes teab täpselt mida teeb ja räägib.”

SK FC Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson: “Oleme väga rõõmsad, et Erik Orgu ulatab meile oma abikäe ning me saame oma mängijatele senisest rohkem tervisliku ja mitmekülgse toitumise põhialuseid tutvustada. Samuti kaasame Erikut FC Levadia Jalgpallikooli tegemistesse, pakkudes meie enam kui 400 noormängijale ja nende vanematele vajalikku teavet arenenevale organismile sobilike toitumisharjumiste kujundamisel.”‘

Toitumisnõustaja Erik Orgu on usalduse eest väga tänulik. “Minu toitumiskava mobiili- ja veebiversiooni kasutab täna üle 10 000 inimese, kelle seas on praktiliselt kõikide eluvaldkondade esindajaid – õpetajaid, ärimehi ja sportlasi -, kuid professionaalset võistkonda nõustan ma esimest korda ning olen usalduse eest väga tänulik,” kommenteeris Orgu. “Nagu Aleksandar ja Sergei juba tõdesid, on minu ülesanne panna sportlastele kokku tasakaalustatud menüü, mis annab energiat treeninguteks ja võistlusteks ning aitab kiiresti taastuda. Kavatsen panna mängu kogu oma teadmistearsenali, et aidata FCI Levadia taas jalgpallimeistriks ja karikavõitjaks,” lisas Orgu, kelle hinnangul saab organism kõik vajalikud mikro- ja makrotoitained toidust, kui seda õigesti valmistada.”

FCI Levadia on üheksakordne Eesti jalgpallimeister ja karikavõitja. FC Levadia Jalgpallikoolis (FCLJK) omandavad iganädalaselt Maarjamäe jalgpallikeskuses vutimänguoskusi enam kui 400 last. FCLJK osaleb 2019. aasta Eesti noorte meistrivõistlustel kokku 21 võistkonnaga, lüües kaasa nii poiste kui tüdrukute sarjades. 17.- 21. juunini korraldab FCLJK koos Torino Juventus noorteakadeemiaga Maarjamäel teist aastat järjest Juventuse jalgpallilaagri.

Erik Orgu on toitumisnõustaja ja personaaltreener ning omanimelise toitumiskava veebi- ja mobiiliversiooni looja. Ta on lõpetanud Tallinna Teeninduskooli kulinaaria erialal ning Londonis Premier Training International personaaltreeneri kolmanda taseme ning toitumisnõustaja erialad. Tänaseks on Orgu töötanud juba kümme aastat toitumisnõustaja ja personaaltreenerina, sealhulgas Londonis Kensington Green Fitness keskuses.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner