FCI Levadia suurtoetajate hulka lisandus Coolbet

FCI Levadia suurtoetajate hulka lisandus Coolbet, koostöös tuuakse vaatajateni eksklusiivne dokumentaalsari.

FCI Levadia ja Coolbet sõlmisid algava jalgpallihooaja eel koostöölepingu. Ühe osana koostööst jõuab sel aastal vaatajateni dokumentaalsari “Võidu nimel: FCI Levadia,” mis jälgib valitseva Eesti meistri tegemisi kogu hooaja jooksul.

Dokumentaalsarja episoodid avaldatakse jooksvalt Coolbet Eesti Youtube’i kanalil. Kokku jõuab vaatajateni aasta jooksul vähemalt 8 osa, 1. episood avaldatakse märtsikuu lõpus. Dokumentaalsarja käigus soovitakse vaatajateni tuua kõik, mis ühte spordiklubi ümbritseb – riietusruumi jutud, treenerite emotsioonid, fännide arvamused ja palju muud põnevat. Selleks on Coolbetil Levadia meeskonna juurde eksklusiivne ligipääs, kus tiimi saadetakse nii treeningutel kui mängupäevadel, alustades bussisõidust kuni matšijärgsete emotsioonideni!

Coolbet on mänguplatvorm ja spordiennustuste tarkvara ettevõte, kus töötab 200+ töötajat, enamik neist Coolbeti peakontoris Tallinnas. Coolbetil on mängulitsentsid Eestis, Rootsis ja Maltal.

FCI Levadia juhatuse liikme Sergei Hohlov-Simsoni kommentaar: “FCI Levadia toetajate hulka on lisandunud veel üks tuntud rahvusvaheline ettevõte, kelle nimi on paljudele erinevate spordialade jälgijatele tuttav või isegi kodune.”

“Kui meie soovime oma mängudega pakkuda pealtvaatajatele põnevust ja unistame järjekordsetest tiitlitest, nii on ka Coolbeti eesmärgiks muuta oma keskkonnas tegutsemine lahedaks ja lõbusaks meelelahutuseks, kus pole võimatu võita peavõit,” lisas Simson.

“Loodame ja usume, et uue toetaja lisandumisega toome jalgpallimängu inimestele veelgi lähemale,” lõpetas klubi juhatuse liige Sergei Hohlov-Simson.

Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov: “Coolbet on Eesti jalgpalli toetanud erinevatel tasanditel juba aastaid ja nüüd jõudsime lõpuks Eesti meistrite juurde. Mul on hea meel alustada koostööd FCI Levadiaga ning eriti hea meel on selle üle, et saame see aasta tuua jalgpalli toetajateni 2. hooaja Coolbeti dokumentaalsarjast Võidu Nimel. Algav hooaeg saab kindlasti olema põnev ja üritame vaatajateni tuua telgitaguseid klubi tegemistest ning näidata kogu seda tööd ja vaeva, mis läheb Meistritiitli kaitsmisesse.”

Eestimaine spordiennustuse ettevõte *Coolbet* pakub hetkel tööd enamale kui 300 inimesele, enamik neist ettevõtte peakontoris Tallinnas. Alates 2020. aastast on Coolbet www.coolbet.com ka Eesti jalgpallikoondise, Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium liiga suurtoetaja. Täiendava panuse annab ettevõte saalijalgpalli, rannajalgpalli ja rahvaliigasse.

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner