FC Levadia vs JK Sillamäe Kalev eelvaade

FC LEVADIA – JK SILLAMÄE KALEV

A. Le Coq Premium Liiga XXII voor

Laupäeval, 6. augustil kell 16:00

Kadrioru staadion

Premium Liiga XXII voorus võõrustab FC Levadia Kadrioru staadionil JK Sillamäe Kalevit. Laupäeval kell 16:00 algavat kohtumist näitab otseülekandes ERR-i spordiportaal.

FC Levadial on laupäeval nii mõndagi tõestada – heastamist ootab esmaspäeval FC Floralt saadud 1:6 kaotus. Peatreener Igor Prinsi sõnul on must esmaspäev selja taha jäetud ning meeskond läheb pea püsti uuele väljakutsele vastu.

“Oleme eelmisest kohtumisest taastunud ja vajalikud järeldused teinud. Ees ootab uus mäng Sillamäe Kaleviga. Ida-Virumaa meeskondadega on alati raske lahingut pidada ning ega sellelegi korral ole midagi lihtsat loota. Eelkõige peame kaitses kindlalt tegutsema, ise palli hoidma ja mängu kontrollima, võimalusi looma ja need ka realiseerima. Eesmärgiks on kolm punkti tabelisse juurde teenida,“ kommenteeris Prins.

Kameruni ääremängija Aime Marcelin Gando Biala kinnitas, et meeskonnas valitseb tugev küünarnukitunne ja üheskoos suudetakse hea hoog üles leida. “Laupäevases mängus Sillamäe Kaleviga tahame teha oma koduväljakul korraliku esituse ning kindlustada tabelisse kolm vajalikku punkti. Meil on hea meeskond ja saame sellega hakkama. Ootame staadionile palju publikut ja eelkõige meie fänne meeskonnale kaasa elama!“ ütles Gando.

Premium Liiga tabelitipp on tihe. Juhib FC Infonet 48 (20) punktiga FC Levadia 46 (21), Nõmme Kalju 41 (19) ja FC Flora 40 (21) ees. JK Sillamäe Kalev on tänaseks kerkinud viiendale kohale, kuid jääb FC Florast maha üheksa punktiga.

Laupäevasel mängul mõistab õigust Siim Rinken, keda abistavad Lauri Salei ja Sander Saga. Neljas kohtunik on Reelika Turi ning mängu inspektor ja kohtunike vaatleja Heigo Niilop.

Tänavusel hooajal on FC Levadia võitnud mõlemad senipeetud kohtumised. 16. aprillil Sillamäel lõid 2:0 võidumängus väravad Siim Luts ja Igor Morozov. 7. mail Kadriorus aitasid FC Levadia 2:1 võiduni Ilja Antonovi ja Rimo Hundi tabamused.

Kokku on FC Levadia ja JK Sillamäe Kalev nüüdseks liigamängudes kohtunud 34 korda. Pealinna poolelt vaadatuna on kirjas 22 võitu, 9 viiki ja 3 kaotust, väravate vahe 73:30.

FC Levadial laupäeval mängukeeldu kandvaid mängijaid pole. JK Sillamäe Kalevil peab kohtumise vahele jätma poolkaitsja Maksim Paponov.

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner