FCI Levadia prognoosib Levadia – Paide mänguks täismaja: inimesed ei pruugi staadionile ära mahtuda!

FCI Levadia võõrustab 31. märtsil Sportland Arenal Paide Linnameeskonda. Mängu avavile kõlab kell 14:30 ning võõrustaja paneb inimestele südamele, et mängule tulekuks varutaks aega ja kannatust – prognoositakse täismaja!

FCI Levadia võõrustab pühapäeval Paide Linnameeskonda. Premium liiga tabeliseis näitab, et mõlemal meeskonnal on kirjas 3 mängu ja 9 punkti ning ilmateade lubab kuni 15 kraadi sooja. Mis saaks parem olla, kui nautida kolme asja korraga? Imeline jalgpallilahing kahe võistkonna vahel, kes on siiani kõik mängud võitnud, Võrratu jalgpallipublik ning ilus ilm. See kõik kõlab liiga hästi, et tõsi olla. Ilma kohta me veel ei tea, aga kaks esimest on 100% kindlad. Mängu avavile kõlab kell 14:30 – väravad avatakse 13:30.

FCI Levadia soovitab inimestel varuda aega ja kannatust ning tulla varem staadionile. Rohesärgid ootavad tribüünide täitumist 100% ning staadion pole kummist. Mõned piletid on müügil veel Piletitasku kodulehel. Et pilet saada koha pealt, pead kindlasti varem tulema, et omale koht kindlustada!

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja: “Meil on hea meel tõdeda, et prognoosime täismaja, mida toetab ka ostetud piletite arv internetist. Lisaks on toimumas noorteturniire, kelle osalised on meile oodatud staadionile. Paneme jalkasõpradele südamele – varuge kannatust ja aega ning tulge pigem ühistranspordiga, kui oma autoga! Omalt poolt lubame, et tuleb vinge jalkapühapäev ja äge staadionielamus!”

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner