Klubi hooaeg algab sel reedel Superkarika finaaliga!

2022. Aasta hooaeg saab avatuks Superkarika finaaliga juba homme (25.02).

FCI Levadia ja FC Flora avavad 2022 aasta klubihooaja Superkarika finaaliga Sportland Arenal. Kohtumine Lillekülas algab 19:00.

FCI Levadia on Superkarika võitnud ajaloo jooksul seitsmel korral: 1999, 2000, 2001, 2010, 2013, 2015, 2018.

Mängu korraldab Eesti Jalgpalli Liit, kes on jaganud FCI Levadia kogukonnaliikmetele piiratud hulk tasuta pääsmeid kohtumisele. Pääsmeid jagab FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja kohtumise eel piletikassa läheduses. Kuna tasuta pääsmeid on väga piiratud hulk siis soovijatel palume kohale tulla nii vara kui võimalik!

NB! Alates 14. veebruarist pääseb väliüritustele ilma piiranguteta, ehk covid-tõendit enam publikult staadionile sisenemiseks ei küsita!

Pileteid on võimalik mängule soetada ka piletilevi keskuse kaudu: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/superkarikas-2022-tallinna-fci-levadia-tallinna-fc-flora-349558/

FCI Levadia peatreener Marko Savič kohtumise eel: “Küsimus pole Floras, vaid trofees, mis mängus. Finaal on finaal. Oleme suur klubi, aga seda on ka Flora. Praegu võin siin rääkida igasugust juttu, aga asi selgub reedel. Arvan, et oleme mänguks valmis. Olen Türgis nähtuga väga rahul. Nii motivatsiooni kui ka mängudes ja treeningutel näidatud kvaliteedi mõttes.”

“Nagu Flora vastu ikka – kes teeb omi asju paremini? Meie tahame palli vallata. Flora tahab mängida kontrarünnakuid, milles nad on väga head. Selles elemendis on Flora Euroopa tasemel. Kui reageerime pallikaotustele hästi ja peatame Flora, siis võidame. Kui mitte, siis on eelis vastasel,” lõpetas Savič.

Meeskonna kapten Brent Lepistu lisas: “Olen poistele öelnud, et näen tänavust aastat teise poolajana. Hooaja ettevalmistuse käigus saime teha korrektuure ja nüüd läheb mäng edasi. Kui piisavalt hästi oma asju teeme, saame kohe hakatuseks võita kolmanda tiitli. Ning suvel algab eurosarjateekond.”

“Peame mängima enesekindlalt oma mängu. Tahame kohtumist kontrollida läbi palli valdamise ja olema Flora kontrarünnakute osas tähelepanelikud. Kui kaks meeskonda teevad oma taktikalised nüansid 100%-selt ära, siis peaksid šansid olema 50-50. Sel juhul saab otsustavaks, mis on sees. Kui näljane võistkond on,” lõpetas Lepistu.

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner