FCI Tallinn vs FC Levadia eelvaade

FCI TALLINN – FC LEVADIA

Premium Liiga IV voor

Reedel, 31. märtsil kell 19:30

Infoneti Lasnamäe staadion

Pärast koondisepausi jätkuvad taas Premium liiga kohtumised. Neljanda vooru esimene mäng on tõeline maiuspala kui Lasnamäel lähevad vastamisi tiitlikaitsja FCI Tallinn ja FC Levadia.

FCI on pärast avavoorus saadud kaotust Tammekalt tabelisse kirjutanud kaks võitu kui esmalt alistati võõral väljakul 2:1 JK Narva Trans ning seejärel purustati kodus Viljandi Tulevik 5:0.

FC Levadia pole sel hooajal kaotust pidanud tunnistama – esimeses kohtumises viigistati Floraga ning seejärel teeniti suured võidud Sillamäe Kalevi ja Paide Linnameeskonna üle.

FC Levadia mängijad troonivad väravaküttide edetabelis – Rimo Hunt asub esikohal nelja väravaga ning talle järgneb Mark Oliver Roosnupp kolme tabamusega. FCI parim mees edetabelis on kahe väravaga Albert Prosa.

Resultatiivsete söötjate tabelis on esikolmiku kohad just Levadia ja FCI meeste poolt hõivatud – juhib Pavel Marin viie sööduga, talle järgnevad Evgenii Kobzar nelja ja Sergey Tumasyan 3 sööduga.

Senisest 16 omavahelisest liigamängust on FC Levadia võitnud üheksa, viigistanud neli ja kaotanud kolm.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Kohtudes valitseva meistriga tahame teha väga hea mängu. Eesmärgiks on Lasnamäelt rohkem kui ühe punktiga koju tulla. Ootame meie fänne ja FC Levadia Jalgpallikooli noori mängijaid koos oma peredega meile kaasa elama!“

FC Levadia ründaja Evgenii Kobzar: “Ees ootab esimene mäng tiitlikaitsja vastu. Neil on juba üks kaotus kirjas, meil on kõik hästi. Kindlasti kujuneb mäng väga võitluslikuks ning sarnaseks eelmise hooaja mängudega Lasnamäel. Meie eesmärgiks on lüüa väravaid ning mäng võita!“

Täispilet mängule maksab 5 eurot, kuni 18aastastele ja klubikaardi omanikele sissepääs tasuta.

Kohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Silver Kõiv ja Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Joonas Jaanovits

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner