Teisipäeval kohtuvad FC Flora ja FC Levadia naiskonnad

Naiste Meistriliigas kohtuvad teisipäeval, 22. augusti õhtul kell 19:00 FC Flora Lilleküla väljakul Tallinna derbis FC Flora ja FC Levadia. Tegemist on XI vooru vahelejäänud kohtumisega. 

Ühtlasi lõpetab FC Flora ja FC Levadia mäng Naiste Meistriliiga põhiturniiri ning järgneb otsustav etapp nelja tugevama naiskonna osavõtul.

Tiitlikaitsja Pärnu JK võitis põhiturniiril kõik 14 kohtumist ning kogus maksimaalsed 42 punkti. FC Floral on hetkel 33 ja FC Levadial 27 punkti, mõlemal 13 kohtumisest. Neljanda naiskonnana pääseb medalimängudele Tartu SK 10 Premium 21 punktiga.

Kuigi tänavuse hooaja esimese omavahelise mängu võitis FC Flora suurelt 6:1, loodab FC Levadia naiskond seekord kolm punkti endale saada ning seeläbi hõbemedali nimel võidelda.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov: “Eelseisev mäng FC Floraga on meie jaoks määrava tähtsusega, võidu korral avaneb meil võimalus sellel hooajal hõbemedali nimel heidelda. Oleme suutelised FC Floraga võrdselt heitlema, kui läheme mängule optimaalse koosseisuga ning teeme omalt poolt korraliku esituse. Eesmärk on anda endast parim ning loomulikult üritame võita!”

FC Levadia kaitsja Kadre Päri: “Eelmine mäng Floraga ei läinud meil nii nagu lootsime. Tänu järsule ilmamuutusele toimus see mäng sisehallis, mida me loomulikult ei oodanud, ja kindlasti mõjutas see ka meie mängu. Hetkel on võistkonna sisekliima väga hea ning kõik on valmis endast 100% andma. Flora naiskonna elu me kindlasti lihtsaks ei tee ning näitame, mis puust me oleme.”

Peakohtunik on Anni Rahula ning abikohtunikud Anni Koppel ja Ello Heiskonen.

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner