Levadia mängib oma viimase Premium liiga vooru Paides

11. novembril toimub Premium liiga viimase vooru neli kohtumist ning siis saavad selgeks medali saavutanud klubid, neljandaks tulnud klubi, kes loodab teenida suveks eurosarjapääsme ning muidugi ka Eesti meister 2023.

Levadia sõidab viimases voorus Paidesse külla Paide Linnameeskonnale. Samal ajal mängib teine tiitlikonkurent Flora Sportland Arenal Nõmme Kaljuga, keskindlasti tahab mängu võita ja tagada omale neljas koht, millega hea õnne korral tagada koht Konverentsiliiga 1. eelringis. Kõik neli mängu toimuvad samal ajal ausamängu printsiibil 11. novembril kell 14:00. Kuna Harju ja Tammeka omavaheline kohtumine puudutab ainult nende omavahelist tabeliseisu, toimub see üks päev varem, 10. novembril.

Mida on Levadial vaja, et meistriks tulla? 

Levadia saab kindlustada Paides klubi 11. meistritiitli, kui juhtub kaks asja. Esiteks peab Levadia KINDLASTI võitma Paide Linnameeskonda. Teiseks peavad Rohesärgid lootma, et Nõmme Kalju võidab või mängib vähemalt viiki FC Floraga. Levadia ja Kalju võidu korral juhiks Levadia Florat ühe punktiga, Levadia võidu ja Kalju viigi korral oleks punkte võrdselt, kuid paremusjärjestusel loevad omavahelised kohtumise, on Levadia sellega plussis. Kaks korda on Floraga mängitud viiki ja kaks korda võidetud. Kui Kalju võidab või mängib Floraga viiki, aga Levadia ei võida Paidet, tuleb meistriks FC Flora.

Paide Linnameeskond võitleb bronks medali peale ning nemad peavad võitma Levadiat, kui Tallinna Kalev suudab koduväljakul alistada Narva Transi. Kõikidel on palju veel mängus ja kaalul ning kõigil võistkondadel on vaja punkte, mis tähendab, et meil tuleb väga vinge ja pingeline viimane voor.

Paide Linnameeskonna ja FCI Levadia vaheline mäng saab avavile 11. novembril kell 14:00 Paide Kunstmurustaadionil. Kõik vutt-vutt Paidesse Rohesärke toetama, et anda meeskonnale jõudu võidelda klubi 11. meistritiitli nimel.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner