Admirals on FCI Levadia uus suurtoetaja!

FCI Levadia uus suurtoetaja on Eesti kõige edukamate ettevõtete hulka kuuluv Admirals.

20 aastat tegutsenud globaalne FinTech ettevõte Admirals sõlmis koostöö Eesti valitseva jalgpallimeistri FCI Levadiaga. Kodumaine ettevõte Admirals võimaldab ligipääsu rahvusvahelistele finantsturgudele, pakkudes integreeritud lahendusi investeerimiseks, maksmiseks, laenamiseks ja raha haldamiseks. Täna on ettevõte füüsiliselt esindatud kontoritega 18 riigis, ent nende kliendid asuvad enam kui 145 riigis. Kahe Eesti oma valdkonna tipptegija koostööst ootavad osalised strateegilist partnerlust, et viia nii Eesti spordilugu kui finantstehnoloogia järgmiste edulugudeni nii koduturul kui Eestist kaugemal.

“On rõõm anda teada, et FCI Levadia jalgpalliklubi toetajate hulka on lisandunud üks edukamaid globaalseid kauplemisplatvorme Admirals. Nagu meie jalgpalliklubi ajalugu saab arvutada paariskohalise numbriga, nii on ka Admirals üks pikaajalisemaid ning tugevamaid ettevõtteid omas ärisegmendis. Tegutsedes rahvusvahelisel turul on Admirals tõestanud end kindla partneri ja usaldusväärse ettevõttena. Loodame väga, et meievaheline koostöö kujuneb pikaajaliseks ning austavaks partnerluseks,” ütles klubi juhatuse liige Sergei Hohlov-Simson.

“Eesti spordiloos on jalgpallil alati oluline koht. Admiralsi esindajana on mul väga hea meel, et saame olla taustajõuks Eesti valitsevatele meistritele. Jalgpalliklubile, kellel on palju ambitsioonikaid plaane, suurepärased mängijad, treenerid ja kokku hoidev tiim. Sportlastena saab FCI Levadia olla motivaatoriks nii noortele kui kogenutele, alles esimesse trenni minevatele noorpsportlastele kui vanadele tuntud tegijatele, ühendades spordipublikut nii siin koduses Eestis kui kaugel piiri taga. Ma loodan, et Eesti asukoht spordi maailmakaardil saab ühise koostööna veelgi suuremalt ära märgitud. Elagu Eesti jalgpall!” sõnas Admirals Group AS tegevjuht Sergei Bogatenkov alanud koostööd kommenteerides.

Tutvu Admiralsiga https://admiralmarkets.com/

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner