Pühapäeval kohtuvad Premium Liigas Paide Linnameeskond ja FCI Levadia

Premium Liiga XXIII vooru keskses mängus kohtuvad pühapäeval, 4. oktoobril kell 15:00 Paide linnastaadionil Paide Linnameeskond ja FCI Levadia.

Kahte medalipretendenti lahutavad enne pühapäeva neli punkti – hetkel hoiab Paide 45 silmaga teist kohta, FCI Levadia peab 41 punkti juures leppima neljandal positsiooniga. Kui emmal-kummal tiimil peaks õnnestuma pühapäeval kolm võidupunkti teenida, siis on see hooaja lõppu silmas pidades kahtlemata tugev avaldus võitluses eurokohtade nimel.

Senises kahes omavahelises mängus löödi palju väravaid – esmalt võitis FCI Levadia koduplatsil 4:1, siis Paide omakorda kodumängu 4:2.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Eelolev kohtumine on mõlema meeskonna jaoks erakordselt oluline ning ühtlasi maiuspalaks publikule. Mõlemad meeskonnad teavad, et eksida ei tohi. Valmistume mänguks väga detailselt ning meil on kindel plaan, mida edukalt ellu viies suudame Paidest kolm punkti võtta ning tabelis oma positsiooni parandada.”

FCI Levadia kaitsja Markus Jürgenson: “Väga oluline mäng nii meie kui Paide Linnameeskonna jaoks, Meie jaoks on oluline kaitsetöös samm edasi astuda, seda nii meeskondlikult kui individuaalselt – sellele tuginedes on võimalik Paidest kolm võidupunkti koju tuua. Mäng kujuneb mõlema meeskonna jaoks raskeks ja samas publikule nauditavaks.”

FCI Levadia poolel kannavad mängukeeldu Aime Marcelin Gando Biala ja Yurii Kolomoiets, vigastuse tõttu ei saa kaasa teha Marko Lipp ega Rasmus Peetson.

FOTO: Jana Pipar


FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner