Maximiliano Uggé liitus FCI Levadiaga ning naaseb juulis Premium Liigasse!

FCI Levadia allkirjastas täna töölepingu 30-aastase Itaalia keskkaitsja Maximiliano Achille Uggéga. Leping jõustub 1. juulil ning kestab kuni 2022. aasta lõpuni.

Uggé on Premium Liiga jälgijate jaoks ammune tuttav, sest aastatel 2016-2019 mängis ta Nõmme Kalju särgis 117 mängus ning lõi 18 väravat.

“Tore on Eestisse tagasi tulla! Tunnen end imeliselt! FCI Levadia meeskond võttis mind väga hästi vastu, kaaslased on suurepärased! Ma ei ole saanud paar nädalat korralikult treenida, nüüd hakkan samm-sammult vormi taastama. Ootan põnevusega eelseisvaid Premium Liiga mänge ning annan endast parima, et meeskonda aidata,” ütles Uggé.

Pärast Eestist lahkumist mängis Uggé Itaalia Serie C klubides AC Gozzano ja AS Gubbio 1910. “Olen natuke pettunud kuna jäime Gubbioga sellel kevadel Serie B üleminekuturniirist vaid ühe punkti kaugusele. Üldiselt võib viimaste hooaegadega Itaalias siiski rahule jääda,” sõnas Uggé.

FCI Levadia spordidirektor rõõmustas Premium Liigas end juba tõestanud kogenud keskkaitsja lisandumise üle. “Volodymyr Baienko ootamatu lahkumine pani meid keerulisse seisu, kuid samas olid meie treenerid Uggé tegemistel juba mõnda aega silma peal hoidnud. Võtsime temaga ühendust ning saavutasime kiiresti kokkuleppe. Leian, et FCI Levadiaga liitumine on mängija jaoks hea võimalus oma karjääris edasi liikuda. Meie omakorda saime oma ridadesse väga kogenud keskkaitsja, kes tunneb Premium Liigat ja siinseid olusid ega vaja aega sisseelamiseks. Loodan väga, et Maxilimiliano aitab meid püstitatud eesmärkide saavutamisel,” ütles Pareiko.

FOTO: Lauri Välja

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner