Karl Rudolf Õigus sõlmis FCI Levadiaga uue kolmeaastase töölepingu

FCI Levadia ja Eesti U21 noortekoondise ründav poolkaitsja Karl Rudolf Õigus sõlmis täna klubiga uue kolmeaastase töölepingu kehtivusega kuni 2023. aasta lõpuni.

Karl Rudolf Õigus sõnas lepingu pikendamise järel, et kõige enam tunneb ta heameelt klubi- ja treeneritepoolse usalduse üle. “Mul on hea meel sõlmida uus leping klubiga, kes mind usaldab. Loodan, et suudan platsil resultatiivsuspunktidega näidata, et olen seda usaldust väärt. FCI Levadia on klubi, mille najal soovin jõuda Eesti A-koondisesse ning teha ka järgmine samm välismaale. Soovime lõpetada hooaja positiivsete tulemustega ning järgnevatel aastatel tuua Maarjamäele tagasi kõik ihaldatud karikad,” ütles Õigus.

FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko: “Jätkame meeskonna ehitamist. Karl Rudolf on tõestanud enda olulisust ja väärtust nii meie klubi kui meeskonna jaoks. Olen kindel, et temast saab peagi üks FCI Levadia võtmemängijatest, kellel on väga head võimalused jõuda Eesti koondisesse ning samuti astuda oma mängijateel järgmine samm tugevamasse välismaa liigasse. Klubi ja kui treenerite tiim on väga rõõmsad, et uus kolmeaastane leping sai täna allkirjad ning Karl Rudolf jätkab oma karjääri meie ridades,” sõnas Pareiko.

Õigus liitus FCI Levadiaga 2018. aasta suvel Tartu FC Santosest. Tänaseks on Premium Liigas tema nimel 31 mängu ja 3 väravat. Käimasoleva hooaja senistes mängudes käis Õigus FCI Levadia särgis Premium Liigas väljakul 19 korral, lõi nendes kaks väravat ning andis kuus tulemuslikku söötu. Eesti U21 noortekoondises on tartlase nimel 5 ametlikku kohtumist.

FOTO: Jana Pipar

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner