Nädalavahetusel lõppes U14 Winter Liiga ELITE turniir – Levadia noored saavutasid tubli 5. koha

Möödunud nädalavahetusel lõppes Soome Winter Liiga, kus osalesid ka Levadia 2011. aastal sündinud poisid. 5. koha mängus alistati Soome suurimaklubi HJK eakaaslased 5:0

5 kuud kestnud suur turniir sai oma lõpppunkti eile, kui Levadia U14 poisid saavutasid Soome noorte Winter Liigas, mis on ühtlasi Soomes noorte talvine meistriliiga, viienda koha, kui finaalis alistati Soome suurima klubi Helsinki JK akadeemia eakaaslased, kes on Soome 2011. aastal sündinud poiste meistrid. Kokku osales ELITE turniiril 16 võistkonda. Winter Liigal on neli divisjoni ning Levadia poisid osalevad kõikides vanuseklassides ELITE, ehk kõige kõrgemal tasemel. tulevasel nädalavahetusel slegub, kas 2010. sündinud Levadia poisid saavad kaela pronksmedalid või saavutavad tubli 4. koha.

FCI Levadia noored kuulusid A alagruppi, kus osalesid veel mitmed Soome tugevad noored. Alagrupi võitis näiteks PPJ, kes võitis viis ja viigistas ühe mängu. Teise koha saavutas LAUTP, kelle saldoks jäi 4 võitu, 1 viik ja 1 kaotus. Levadia noored said kirja üheksa punkti – 3 võitu ja 3 kaotust. Väravatevahe oli +3, 18 väravat löödi, 15 lasti endale lüüa.

Alagruppides saavutanud 3. ja 4. kohad läksid omavahel vastamisi, et selgitada turniiri 5.-8. kohad. FCI Levadia läks vastamisi B alagrupis 4. koha saavutanud Viimsiga, kes alistati 3:1. HJK alistas oma vastase 2:0 ning 5. koha mängus ootas Levadia ja HJK noorte vastasseis. Levadia noored väljusid 5:0 võitjatena ning saavutasid tubli 5. koha.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner